Hotel
Informácie
Mapa

Villaggio MICHELANGELO

príjemný komplex radových viliek je ideálnym miestom pre pobyt rodín s deťmi. Je umiestnený v rozľahlej záhrade na pokojnejšom mieste.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

príjemný komplex radových viliek je ideálnym miestom pre pobyt rodín s deťmi. Je umiestnený v rozľahlej záhrade na pokojnejšom mieste.
Vzdialenosť od centra: 400 m.
Vzdialenosť od pláže: 900 m. Na pláž do "sektora 30" jazdí v pravidelných časoch minibus (zdarma, od 9,00 - 19,30 hod., cca 15/5-15/9).
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, € 14,-/ týždeň (bez posteľnej bielizne), príp. možno vziať vlastnú.
Vybavenie a služby: veľká záhrada, bazén pre dospelých a deti, slnečná terasa, detský kútik.
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, kávovar, SPR+WC, TV, trezor. Klimatizácia v B3-1, C5-1, C6-1 a D7.
B3: (max. 3 osoby)  (1. poschodie) spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom, SPR+WC, balkón.
B3-1: (max. 3 osoby)  (na prízemí) spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom, SPR+WC, terasa. Klimatizácia.
C5: (max. 5 osôb)  (apartmán na prízemí alebo dvojposchodový) dve spálne po dvoch lôžkach (jedna môže byť s poschodovou posteľou), denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom, SPR+WC, záhradka s krbom.
C5-1: (max. 5 osôb)  (apartmán na prízemí alebo dvojposchodový) dve spálne po dvoch lôžkach (jedna môže byť s poschodovou posteľou), denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom, SPR+WC, záhradka s krbom. Klimatizácia.
C6: (max. 6 osôb)  (apartmán na prízemí alebo dvojposchodový) dve spálne po dvoch lôžkach (jedna môže byť s poschodovou posteľou), denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, SPR+WC, záhradka s krbom.
C6-1: (max. 6 osôb)  (apartmán na prízemí alebo dvojposchodový) dve spálne po dvoch lôžkach (jedna môže byť s poschodovou posteľou), denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, SPR+WC, záhradka s krbom. Klimatizácia.
D7: (max. 7 osôb, dvojpodlažný apartmán)  na prízemí - spálňa s jedným lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, WC, terasa, záhradka s krbom. Na poschodí - dve spálne po dvoch lôžkach, SPR+WC, balkón. Klimatizácia.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé (do 5 kg), na vyžiadanie, zdarma.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu