Hotel
Informácie
Mapa

Villaggio EURO RESIDENCE CLUB

veľmi pekný prázdninový komplex zložený z 90 radových viliek je umiestnený v zeleni a pokojnej oblasti. Vhodné pre rodiny s deťmi.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

veľmi pekný prázdninový komplex zložený z 90 radových viliek je umiestnený v zeleni a pokojnej oblasti. Vhodné pre rodiny s deťmi.
Vzdialenosť od centra: 700 m.
Vzdialenosť od pláže: 1,1 km. Na pláž do "sektora 30" jazdí v pravidelných časoch minibus (zdarma, od 9,00-19,30 hod., cca 15/5-15/9).
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, € 14,-/ týždeň (bez posteľnej bielizne), príp. možno vziať vlastnú.
Vybavenie a služby: záhrada, bazén pre dospelých a pre deti, slnečná terasa.
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, kávovar, SPR+WC, TV, trezor, klimatizácia (iba v B5-2, B5-3, B5-4, C6-5, C6-6).
B5: (max. 5 osôb)  (na 1. poschodí) spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón.
B5-1: (max. 5 osôb)  (na prízemí) spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, terasa so záhradkou.
B5-2: (max. 5 osôb)  (na prízemí, zrekonštruovaný apartmán) - spálňa s dvomi lôžkami a poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, terasa so záhradkou. Klimatizácia.
B5-3: (max. 5 osôb)  (na prízemí, zrekonštruovaný apartmán, vo vstupnej časti villaggia) - spálňa s tromi lôžkami , denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom , TV/SAT, krytá veranda (bez záhradky). Klimatizácia.
B5-4: (max. 5 osôb)  (na 1. poschodí) spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón. Klimatizácia.
C6: (max. 6 osôb)  (na 1. poschodí) spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón.
C6-1: (max. 6 osôb)  (na prízemí) spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, terasa so záhradkou.
C6-2: (max. 6 osôb)  (na 1. poschodí) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón.
C6-3: (max. 6 osôb)  (na prízemí) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, terasa so záhradkou.
C6-4: (max. 6 osôb)  (na prízemí) spálňa po dvoch lôžkach, spálňa s dvomi poschodovými posteľami, denná miestnosť s kuchynským kútom, terasa.
C6-5: (max. 6 osôb)  (na prízemí, rekonštruovaný apartmán) spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, klimatizácia, terasa so záhradkou.
C6-6: (max. 6 osôb)  (na 1. poschodí) spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, klimatizácia, balkón.
D8: (max. 8 osôb)  (na 1. poschodí, vo vstupnej časti villaggia) dve spálne po dvoch lôžkach, spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom , veľký balkón.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé (do 5 kg), na vyžiadanie, zdarma.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu