Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
Cena od
175 €
Žiadne skryté poplatky
24.03. - 29.03.2018
Vybrať iný termín

veľmi pekné prázdninové stredisko je umiestené uprostred záhrady a ponúka príjemné strávenie dovolenky ako pre dospelých, tak i pre deti. Komplex je zložený z jednoposchodových a dvojposchodových radových viliek.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

veľmi pekné prázdninové stredisko je umiestené uprostred záhrady a ponúka príjemné strávenie dovolenky ako pre dospelých, tak i pre deti. Komplex je zložený z jednoposchodových a dvojposchodových radových viliek.
Vzdialenosť od centra: 300 m.
Vzdialenosť od pláže: 500 m. Na pláž do "sektora 30" jazdí v pravidelných časoch minibus (zdarma, 9,00 - 19,30 hod., cca 15/5-15/9).
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, 14 €/ týždeň (bez posteľnej bielizne), príp. možno vziať vlastnú.
Vybavenie a služby: záhrada, bazény pre dospelých a pre deti, slnečná terasa, Wi-Fi (za poplatok).
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, kávovar, SPR+WC, TV, klimatizácia (len B4, B4-1, B5-2, B5-3, C6-2, C6-3, C7, D8-2).
B4: (max. 4 osoby)  (na 1. poschodí) spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, terasa. Klimatizácia.
B4-1: (max. 4 osoby)  (na prízemí) spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, terasa. Klimatizácia.
B5: (max. 5 osôb)  (na 1. poschodí) spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom,SPR+WC, balkón.
B5-1: (max. 5 osôb)  (na prízemí) spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, terasa.
B5-2: (max. 5 osôb)  (na prízemí) spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, terasa. Klimatizácia.
B5-3: (max. 5 osôb)  (na 1. poschodí) spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom,SPR+WC, balkón. Klimatizácia.
C6: (max. 6 osôb)  (na 1. poschodí) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, SPR+WC, balkón.
C6-1: (max. 6 osôb)  (na prízemí) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, SPR+WC, terasa.
C6-2: (max. 6 osôb)  (na 1. poschodí) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, SPR+WC, balkón. Klimatizácia.
C6-3: (max. 6 osôb)  (na prízemí) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, SPR+WC, terasa. Klimatizácia.
C7: (max. 7 osôb)  (na prízemí) spálňa s dvojlôžkom a jedným lôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, SPR+WC, terasa. Klimatizácia.
D8: (max. 8 osôb)  (na prízemí) dve spálne po dvoch lôžkach, spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, SPR+WC, terasa.
D8-1: (max. 8 osôb, dvojpodlažný apartmán)  na prízemí – spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, záhradka. Na 1. poschodí – dve spálne po dvoch lôžkach, SPR+WC.
D8-2: (max. 8 osôb)  (na 1. poschodí) dve spálne po dvoch lôžkach, spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, SPR+WC, terasa. Klimatizácia.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé (do 5 kg), na vyžiadanie, zdarma.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu