Hotel
Informácie
Mapa
nová rezidencia nadväzuje na pláž, leží na pokojnom mieste. Odporúčame rodinám s deťmi.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

nová rezidencia nadväzuje na pláž, leží na pokojnom mieste. Odporúčame rodinám s deťmi.
Vzdialenosť od centra: 150 m.
Vzdialenosť od pláže: areál nadväzuje na pláž.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, € 14,-/ týždeň (bez posteľnej bielizne), príp. možno vziať vlastnú.
Vybavenie a služby: výťah, záhrada, bazén pre dospelých a pre deti, slnečná terasa.
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú moderne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, kávovar, SPR+WC, TV/SAT (mimo B4-1), trezor, klimatizácia (len v B4, B4-2, B5, C6-1, C6-2, C6-3, C6-5, C6-6, C6-7, C7-2, D8). Práčka v C6, C6-1, C6-2, C6-3, C6-5, C7, C7-1, C7-2.
B4: (max. 4 osoby)  (na 1. poschodí) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, krytá terasa. Klimatizácia.
B4-1: (max. 4 osoby)  (na prízemí) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, krytá lodžia, záhradka.
B4-2: (max. 4 osoby)  (na prízemí) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, krytá lodžia, záhradka. Klimatizácia.
B5: (max. 5 osôb)  (na 1. alebo 2. poschodí) spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, krytá terasa. Klimatizácia.
C6: (max. 6 osôb)  (na 1. alebo 2. poschodí) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, krytá terasa. Práčka.
C6-1: (max. 6 osôb)  (na 1. alebo 2. poschodí) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, krytá terasa. Klimatizácia. Práčka.
C6-2: (max. 6 osôb)  (na prízemí) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, krytá terasa, záhradka. Klimatizácia. Práčka.
C6-3: (max. 6 osôb)  (na prízemí) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, krytá terasa, záhradka. Klimatizácia. Práčka.
C6-5: (max. 6 osôb)  (na 2. poschodí) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, krytá terasa a veľká strešná terasa. Klimatizácia. Práčka.
C6-6: (max. 6 osôb)  (na prízemí) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, krytá terasa, veľká záhradka. Klimatizácia.
C6-7: (max. 6 osôb)  (dvojpodlažný apartmán) na 2. poschodí - spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, terasa. Na 3. poschodí- spálňa s dvojlôžkom, SPR+WC, terasa. Klimatizácia.
C7: (max. 7 osôb)  (na prízemí) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s poschodovým lôžkom a jedným lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, krytá terasa, veľká záhradka. Práčka.
C7-1: (max. 7 osôb)  (na 2. poschodí) spálňa s dvojlôžkom a jedným lôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, krytá terasa. Práčka.
C7-2: (max. 7 osôb)  (na 2. poschodí) spálňa s dvojlôžkom a jedným lôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, krytá terasa. Klimatizácia. Práčka.
D8: (max. 8 osôb)  (dvojpodlažný apartmán) na 2. poschodí- spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC, veľká terasa. Na 3. poschodí (podkrovie s vonkajším schodiskom)- spálňa so štyrmi lôžkami, SPR+WC. Klimatizácia.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu