Hotel
Informácie
Mapa

Camping ITALY CAMPING VILLAGE

kem je umiestnený v zeleni priamo pri pláži.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis možno dokúpiť na mieste.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

kem je umiestnený v zeleni priamo pri pláži.
Vzdialenosť od centra: 2,5 km.
Vzdialenosť od pláže: areál nadväzuje na pláž.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžň, obmedzený priestor.
Vybavenie a služby: rcepcia, trezor äza poplatok), reštaurácia, pizzeria, bar bar na práži, bochod, Wi-Fi, bazén predospelých a bazén pre deti (mimosezónu vyhrievaný), šmykľavky, lsnečníky a ležadlá u bazénu äza poplatok), whirpool, animačné programy, miniclub, detské ihrisko, plážový volejbal, bowling na pláži. Požičovňa bicyklov, lekcie plávania, práčovňa (za poplatok). Hostia môžu využívať služby v Campingu UNION LIDO - fitness, ihrisko na futbal a volejbal, detské ihrisko, hry pre deti na pláži. Za poplatok - tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, požičovňa voný bicyklov, lukostrelba, jazda na koni, škola surfu. V pondelok a štvrtok zdarma vstup do 2 malých aquaparkov v Campingu UNION LIDO (0,4 km).
Parkovanie: 1 miesto/mobilhome.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

mobilhomy sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPr+WC, klimatizácia (za príplatok), terasa, záhradný nábytok.
M4/6 STANDARD (max. 4-6 osôb) : spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami äpríp. lôžko pre 5. osobu - vyvášené lôžko, určené pre dieťa do 150 cm a 60 kg), denná miestnosť so sedacím kútom ämožnosť lôžka pre 6. osobu) a kuchynský kút. Lôžko pre 5. a 6. osobu (na vyžiadanie pri rezervácií, za príplatok).
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu