Hotel
Informácie
Mapa
pekná rezidencia leží v pokojnom mieste, v udržovanej záhrade, blízko pláže.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

pekná rezidencia leží v pokojnom mieste, v udržovanej záhrade, blízko pláže.
Vzdialenosť od centra: 100 m.
Vzdialenosť od pláže: 50 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, € 14,-/ týždeň (nejde v A4, A4-1).
Vybavenie a služby: bazén, výťah.
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán (kryté), typ C7-1 má parkovacie miesto len 2,1 m široké.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú pekne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, mikrovlnná rúra, kávovar, trezor. Klimatizácia (okrem B4).
A4: (max. 4 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón.
A4-1: (max. 4 osoby)  v prízemí - štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, malá záhradka.
B4: (max. 4 osoby)  v prízemí - spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, terasa + malá záhradka (3 schody).
B6: (max. 6 osôb)  v prízemí - spálňa s dvojlôžkom a poschodovou postelou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchyňským kútom, práčka, terasa + malá záhradka (3 schody).
C6: (max. 6 osôb)  spálňa s dvojlôžkom + spálňa s dvomi lôžkami alebo poschodovou postelou (spálňe sú oddelené len skriňou), denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, terasa.
C6-1: (max. 6 osôb)  spálňa s dvojlôžkom + spálňa s dvojlôžkom alebo poschodovou postelou (spálňe sú oddelené len skriňou), denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, veľká terasa na poschodí alebo záhradka v prízemí.
C6-2: (max. 6 osôb)  v prízemí - spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, terasa a záhradka.
C7: (max. 7 osôb)  spálňa s dvojlôžkom a jedným lôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, vaňa + WC, terasa.
C7-1: (max. 7 osôb)  spálňa s dvojlôžkom a jedným lôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, 2x terasa.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu