Hotel
Informácie
Mapa

Apartmány MARINA GRANDE

prázdninový komplex v blízkosti pláže i centra leží v zelenej a relatívne pokojnej oblasti, vhodný pre všetky generácie.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

prázdninový komplex v blízkosti pláže i centra leží v zelenej a relatívne pokojnej oblasti, vhodný pre všetky generácie.
Vzdialenosť od centra: 250 m.
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, € 14,-/ týždeň (bez posteľnej bielizne), príp. možno vziať vlastnú.
Vybavenie a služby: výťah, záhrada.
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, kávovar, SPR+WC, TV/SAT, klimatizácia (len v A2, A3-1, B5-1, B5-2, C5, C6, C7-1, C7-3), balkón.
A2: (max. 2 osoby)  (zrekonštruovaný apartmán) štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC. Klimatizácia.
A3: (max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s tromi rozkladacími lôžkami a kuchynským kútom, SPR+WC.
A3-1: (max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s tromi rozkladacími lôžkami a kuchynským kútom, SPR+WC. Klimatizácia.
B4: (max. 4 osoby)  spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC.
B5: (max. 5 osôb)  spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC.
B5-1: (max. 5 osôb, dvojpodlažný podkrovný apartmán)  (zrekonštruovaný apartmán) spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC. Klimatizácia.
C5: (max. 5 osôb)  spáňa s dvomi lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou a jedným lôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC. Klimatizácia, práčka.
C6: (max. 6 osôb)  dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, orientácia na juh. Klimatizácia.
C7: (max. 7 osôb)   spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC.
C7-1: (max. 7 osôb)  (zrekonštruovaný apartmán) spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC. Klimatizácia.
C7-2: (max. 7 osôb, dvojpodlažný podkrovný apartmán)  dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a lôžkom a kuchynským kútom, 2x SPR+WC.
C7-3: (max. 7 osôb, dvojpodlažný podkrovný apartmán)  (zrekonštruovaný apartmán) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a lôžkom a kuchynským kútom, 2x SPR+WC. Klimatizácia.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé (do 5 kg), na vyžiadanie, zdarma.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu