Hotel
Informácie
Mapa
apartmánová rezidencia má výbornú polohu – nachádza sa na pokojnejšom mieste priamo pri pláži a súčasne neďaleko centra.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu. Možnosť dokúpiť na mieste druhý plážový servis za špeciálnu cenu.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

apartmánová rezidencia má výbornú polohu – nachádza sa na pokojnejšom mieste priamo pri pláži a súčasne neďaleko centra.
Vzdialenosť od centra: 400 m.
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 2,5 roka, € 21,-/ týždeň (do max. počtu osôb), € 70,-/ týždeň (nad max. počet osôb). Dieťa do 2,5 roka bez postieľky ako osoba navyše € 35,-/ týždeň.
Vybavenie a služby: výťah, záhrada.
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV, trezor, balkón.
A4: (max. 4 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s dvomi rozkladacími dvojlôžkami a kuchynským kútom, bočný výhľad na more.
A4K: (max. 4 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s dvomi rozkladacími dvojlôžkami a kuchynským kútom, bočný výhľad na more. Klimatizácia.
B6: (max. 6 osôb)  spálňa s dvojlôžkom a poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, bočný výhľad na more.
B6K: (max. 6 osôb)  spálňa s dvojlôžkom a poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, bočný výhľad na more. Klimatizácia.
C6: (max. 6 osôb)  dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, priamy výhľad na more.
C6K: (max. 6 osôb)  dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, priamy výhľad na more.Klimatizácia.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé, na vyžiadanie, € 40,-/ týždeň.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu