Hotel
Informácie
Mapa
prázdninová štvorposchodová apartmánová budova leží priamo pri pláži a ponúka príjemnú rodinnú dovolenku.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

prázdninová štvorposchodová apartmánová budova leží priamo pri pláži a ponúka príjemnú rodinnú dovolenku.
Vzdialenosť od centra: 50 m.
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, € 14,-/ týždeň (bez posteľnej bielizne), príp. možno vziať vlastnú.
Vybavenie a služby: výťah.
Parkovanie: 1 kryté miesto/ apartmán.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, kávovar, SPR+WC, TV/SAT, trezor, klimatizácia (A3-1, A4, B4, B4-1, B4-2, C6-1, C6-2, C6-3).
A3: (max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s tromi rozkladacími lôžkami (môže byť i poschodová posteľ), kuchynský kút, balkón.
A3-1: (max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s tromi rozkladacími lôžkami (môže byť i poschodová posteľ), kuchynský kút, balkón. Klimatizácia.
A3-2: (max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s tromi rozkladacími lôžkami (môže byť i poschodová posteľ), kuchynský kút, malá záhradka.
A4: (max. 4 osoby) štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a vysúvacím dvojlôžkom (môže byť i poschodová posteľ), kuchynský kút, balkón. Klimatizácia.
B4: (max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón. Klimatizácia.
B4-1: (max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón. Klimatizácia.
B4-2: (max. 4 osoby, dvojpodlažný apartmán)  (v podkroví) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, 2x balkón. Klimatizácia.
C6: (max. 6 osôb)  dve spálne po dvoch lôžkach (jedna s poschodovou posteľou), denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón.
C6-1: (max. 6 osôb)  dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón. Klimatizácia.
C6-2: (max. 6 osôb)  dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón orientovaný na juh. Klimatizácia.
C6-3: (max. 6 osôb)  na dvoch poschodiach - spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, 1x SPR+2x WC, balkón s výhľadom na more. Klimatizácia.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé (do 5 kg), na vyžiadanie, zdarma.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu