Rodinná dovolenka autom na Sardínii

Za prekrásnymi plážami, azúrovým morom, nezničenou prírodou a skalnatými zátokami nemusíte cestovať do Karibiku, čaká na Vás Sardínia - ostrov, kde sa zastavil čas. Šarm nedotknuteľnej oblasti si ostrov zachoval dodnes, zamilovala si ho talianska smotánka a objavili ho i hviezdy Hollywoodu. Nároční hostia ocenia odpočinok na smaragdovom pobreží Costa Smeralda, jednom z najluxusnejších miest v Európe.

Našli sme pre Vás 32 hotelov

Camping BAIA BLU LA TORTUGA

príjemný kemp nachádzajúci sa v zeleni, ktorí nadväzuje na pláž. Vhodné miesto pre odpočinkovú dovolenku.

Camping BELLA SARDINIA

dobe vybavený kemp umiestnený v zeleni píniových hájov.

Camping TONNARA

príjemný kemp na juhu Sardínie na ostrove Sant´Antioco je vhodný predovšetkým pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí radi trávia dovolenku uprostred zelene.

Hotel ESSE CLUB SPORTING

hotel leží uprostred zelenej prírody parku Roccaruja, neďaleko krásneho zálivu Stintino s najznámejšou plážou severnej Sardínie - La Pelosa. Svojim vybavením a polohou je ideálnym riešením pre milovníkov aktívnej dovolenky, športu i prírody.

Hotel ESSE CLUB SHARDANA

hotel sa nachádza na kopci zvažujúcom sa k moru, na pokojnom mieste plnom zelene, 3 km od Santa Teresa di Gallura. Pekný hotel s výhľadom na pobrežie je vhodný najmä pre rodiny s deťmi.

Hotel ESSE CLUB GALLURA BEACH VILLAGE

hotelový komplex obklopený zeleňou, sa nachádza v prírodnom parku Monti Russu, na pokojnom mieste s panoramatickým výhľadom.

Rezidencia LE CANNE

rozľahlejší apartmánový komplex sa skladá z niekoľkých častí a tvoria ho menšie apartmánové vily (v každej vile 5 - 12 apartmánov), ktoré sa líšia podľa typu. Areál leží v blízkosti jednej z najznámejších pláží La Cinta. Vhodné pre rodinnú dovolenku.

Hotel ESSE CLUB PORTO RAFAEL ALTURA

hotel je umiestnený na kopci s nádherným výhľadom na súostrovie Svätej Magdalény, len 300 metrov od pláže La Sciumara.

Hotel ESSE CLUB POSADA

hotel leží v blízkosti centra mestečka Palau, ktoré je výbornym východiskovym miestom pre poznávanie severnej časti ostrova. Pozostáva z dvoch častí: Sa Posada – izby v typickom sardínskom štýle a Sa Marina – priestrannejšie izby s malým kuchynským kútom.

Camping ISCRIXEDDA

príjemný kemp s rodinným vedením je umiestnený na východnom pobreží Sardínie, v zeleni píniových hájov a eukalyptov. Má priamy vstup na dlhú piesočnú pláž, z ktorej je výhľad na ostrov Ogliastra.

Apartmány PADULEDDA

apartmány sa nachádzajú na pokojnom mieste na kopci nad letoviskom Isola Rossa v dedinke Paduledda. Ideálné pre dovolenku v kontakte s prírodou.
Ďalších 12 hotelov
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu