Rodinná dovolenka v Marche

Región Marche vystihuje jedna veta „Celé Taliansko na jednom mieste“. Oblasť ponúka atmosféru starobylých mestečiek, strmé pohoria, mierne pahorkatiny, prímorské letoviská so širokými piesočnými plážami. K návšteve lákajú i vzácne pamiatky a veľké množstvo múzeí a obrazární, no pri večerných prechádzkach po promenáde alebo po pláži si užijete príjemné pokojné chvíle, Palmovú riviéru s centrom San Benedetto naopak ocenia tí, ktorí hľadajú rušné miesto.

Našli sme pre Vás 16 hotelov

Rezidencia SEASIDE

veľký apartmánový komplex je obklopený zeleňou a nachádza sa veľmi blízko promenády a pláže. V blízkosti prechádza železnica.

Rezidencia OLTREMARE

komfortná rezidencia sa nachádza priamo na promenáde a je vhodná i pre náročných klientov, ktorí ocenia kvalitné služby.

Rezidencia MICHELANGELO

komfortná rezidencia zložená z dvoch budov leží na promenáde, priamo pri pláži, v južnej časti letoviska. Poskytuje veľmi kvalitné služby, ktoré uspokoja i náročného klienta.

Rezidencia MEDITERRANEO II

pekná rezidencia sa nachádza len pár krokov od pláže, je zložená z dvoch budov umiestnených naproti sebe (cez cestu). Odporúčame pre rodinnú dovolenku i pre náročnejších klientov.

Rezidencia MEDITERRANEO I

pekná rezidencia sa nachádza len pár krokov od pláže, je zložená z dvoch budov (MEDITERRANEO I a MEDITERRANEO 2) umiestnených naproti sebe (cez cestu). Odporúčame pre rodinnú dovolenku i pre náročnejších klientov.

Rezidencia IL LAURO

pekná, nedávno postavená rezidencia, priamo na promenáde, v tesnej blízkosti pláže.

Apartmány IL CIELO

elegantný apartmánový dom sa nachádza neďaleko pláže, vhodné pre všetkých, ktorí majú radi rušné prostredie.

Apartmány CALA LUNA

menší apartmánový dom je situovaný v tesnej blízkosti pláže priamo na promenáde, vhodné pre všetkých, ktorí majú radi rušné prostredie.

Rezidencia BREZZA DI MARE

rezidencia priamo pri pláži, v južnej časti mesta.

Villaggio PARADISE VACANZE

uzatvorený komplex zložený z mobilhomov leží na pokojnom mieste neďaleko príjazdovej komunikácie. S plážou a mestečkom je spojený chodníkom pre peších a pre cyklistov. Odporúčame všetkým, ktorí preferujú pobyt v prírode, pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí si nezakladajú na komforte a majú radi nezávislú a pohodovú dovolenku.

Villaggio CLUB CENTRO VACANZE

rozľahlý uzatvorený areál je tvorený malými drevenými bungalovmi (C4/5), apartmánmi v rezidencii (A3), ktorá sa nachádza v centrálnej časti villaggia v blízkosti bazénov a apartmánov umiestnených v rezidencii v typickom stredomorskom štýle (B4, C6). Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku a športovo založených klientov.
Ďalších 4 hotely
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu