Hotel
Informácie
Mapa
prázdninový komplex je určený predovšetkým pre rodiny s deťmi, leží na panoramatickom mieste s výhľadom na pobrežie. Dovolenka ne tomto mieste je skvelou ponukou prepojenia relaxácie a využitia bohatého športového zázemia.
Pláž

Pláž

piesočná, pri vstupe do mora kamene, časť pláže s plážovým servisom za poplatok, časť pláže voľná.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

prázdninový komplex je určený predovšetkým pre rodiny s deťmi, leží na panoramatickom mieste s výhľadom na pobrežie. Dovolenka ne tomto mieste je skvelou ponukou prepojenia relaxácie a využitia bohatého športového zázemia.
Vzdialenosť od centra: 3 km, najbližšie obchod 800 m.
Vzdialenosť od pláže: 2,5 km. Na pláž pravidelne jazdí minibus, zdarma (okrem soboty a nedele). Možnosť parkovania u pláže, súkromné parkovisko 500 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie, € 3,-/ deň (do max. počtu osôb).
Vybavenie a služby: recepcia, reštaurácia-pizzéria, Wi-Fi pri recepcii (obmedzené na 1 MB/ deň), bar pri bazéne, bazén pre dospelých a pre deti, terasa s ležadlami a slnečníkmi, barbecue, detský kútik, viacúčelové športové ihrisko, minigolf (k požičaniu vybavenie - kaucia € 10,-), minibus na pláž (okrem soboty a nedele), miniclub pre deti 4-12 rokov (júl - august). Za poplatok - práčovňa, požičovňa bicyklov
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán, 2. miesto za poplatok na mieste € 5,-/ deň.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú vkusne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia, balkón, terasa alebo malá záhradka so záhradným nábytkom. Apartmány typu SUPERIOR majú navyše TV/ SAT a mikrovlnnú rúru.
A3 MIMOSA: (max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím lôžkom a dvomi samostatnými lôžkami SPR+WC, malá terasa alebo malá zahrádka so záhradným nábytkom.
B3 ORCHIDEA: (max. 3 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, balkón so záhradným nábytkom (1. poschodie).
B5 GINESTRA SUPERIOR: (max. 5 osôb)  Spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a samostatným lôžkom (rozkladacie kreslo pre jednu osobu alebo samostatné lôžko, na vyžiadanie) a kuchynským kútom, SPR+WC, balkón so záhradným nábytkom (1. poschodie).
C5 LAVANDA: (max. 6 osôb)  dve spálne, v každej spálni dvojlôžko, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, balkón alebo malá záhradka so záhradným nábytkom (1. poschodie alebo prízemie).
C6 ROSA SUPERIOR: (max. 6 osôb)  dve spálne, v každej spálni dvojlôžko, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, 2x SPR+WC, balkón alebo malá záhradka so záhradným nábytkom (1. poschodie alebo prízemie).
D7 IBISCUS SUPERIOR: (max. 7 osôb)  tri spálne, v každej dvojlôžko, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, 2x SPR+WC, balkón (prízemie). Alebo dva prepojené apartmány typu B, potom dve spálne a spálne v dennej miestnosti, kuchynský kút, 2x SPR+WC, záhradka (prízemie).
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu