Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
Cena od
416 €
Žiadne skryté poplatky
31.03. - 07.04.2018
Vybrať iný termín

pekná rezidencia leží priamo na pláži v centre mestečka.
Pláž

Pláž

piesočná s relatívne pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

pekná rezidencia leží priamo na pláži v centre mestečka.
Vzdialenosť od centra: v centre.
Vzdialenosť od pláže: priamo na pláži.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie, 40 €/týždeň (do max. počtu osôb)
Vybavenie a služby: recepcia, výťah, Wi-Fi (v hale, zadarmo), detský kútik, herňa pre deti, vyhrievaný krytý bazén (12x6 m, otvorené celú sezónu, v letnom období len poobede a bazén je odkrytý), bar pri bazéne, menšie fitness (zdarma), práčovňa (za poplatok).
Parkovanie: verejné parkovisko 250 m (zdarma, do vyčerpania miest), garáž 8 €/den (podľa voľnej kapacity, nedá sa objednať dopredu).
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú príjemne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia. Väčšina apartmánov s francúzskym oknom alebo balkónom (A2 vždy bez balkóna). Apartmány A3M, B4M, B5M s výhľadom na more. Na vyžiadanie bezbariérový apartmán.
A2: (25 m2, max. 2 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok). Apartmány sú bez balkóna.
A3: (28 m2, max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a samostatným rozkladacím lôžkom, kuchynský kút, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok), balkón.
A3M: (28 m2, max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a samostatným rozkladacím lôžkom, kuchynský kút, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok),výhľad na more, balkón.
B4: (30 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok), francúzské okno alebo balkón.
B4M: (30 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok), výhľad na more, francúzské okno alebo balkón.
B5: (30 m2, max. 5 osôb)  spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
B5M: (30 m2, max. 5 osôb)  spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok), výhľad na more, francúzské okno alebo balkón.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu