Hotel
Informácie
Mapa

Rezidencia RIVIERA PALACE
* * * * *

moderná rezidencia, otvorená v roku 2012, sa nachádza v pokojnej zóne a patrí k najlepším ubytovaniam na Ligúrskej riviére.
Pláž

Pláž

štrková s pozvoľným vstupom do mora, prevažná časť pláže s plážovým servisom za poplatek. Zo zmluvnej pláže s plážovým servisom za poplatek (cca 1 km od rezidencie) jazdí v pravidelných časoch k rezidencii minibus zdarma.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

moderná rezidencia, otvorená v roku 2012, sa nachádza v pokojnej zóne a patrí k najlepším ubytovaniam na Ligúrskej riviére.
Vzdialenosť od centra: 300 m.
Vzdialenosť od pláže: 600 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, € 50,-/ týždeň.
Vybavenie a služby: recepcia, výťah, internetový kútik a Wi-Fi, bar, TV miestnosť, záhrada, bazén (9x4 m) so slnečníkmi a ležadlami, bar pri bazéne, slnečná terasa, detský kútik, práčovňa (za poplatok), požičovňa bicyklov (podľa voľnej kapacity, 90 min. zdarma, potom za poplatok). Za poplatok - minigolf (100 m), tenis, plachtenie a potápanie (1 km).
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú priestranné, elegantne a moderne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, umývačka riadu, SPR+WC, fén, TV/ SAT, trezor, telefón, Wi-Fi, klimatizácia. Na vyžiadanie bezbariérový apartmán.
A3: (30 m2, max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a vysúvacím lôžkom, kuchynský kút.
B4: (40 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom.
B5: (50 m2, max. 5 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a samostatným lôžkom (príp. rozkladacím lôžkom), kuchynský kút.
B5 SUPERIOR: (55-60 m2, max. 5 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a samostatným lôžkom (príp. rozkladacím lôžkom), kuchynský kút, terasa so záhradným nábytkom.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé, na vyžiadanie, € 50,-/ týždeň.

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu