Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
Cena od
376 €
Žiadne skryté poplatky
07.04. - 14.04.2018
Vybrať iný termín

pekná rezidencia sa nachádza v malebnom mestečku, v tesnej blízkosti pláže. Ideálne pre príjemnú dovolenku v páre alebo s rodinnou.
Pláž

Pláž

piesočná s relatívne pozvoľným vstupom do mora, plážový servis možno dokúpiť na mieste za špeciálnu cenu, časť pláže voľná.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

pekná rezidencia sa nachádza v malebnom mestečku, v tesnej blízkosti pláže. Ideálne pre príjemnú dovolenku v páre alebo s rodinnou.
Vzdialenosť od centra: 200 m.
Vzdialenosť od pláže: 50 m (cez frekventovanú cestu).
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie, 50 €/týždeň.
Vybavenie a služby: recepcia, Wi-Fi, výťah, TV miestnosť, slnečná terasa.
Parkovanie: garáž 10 €/deň (do 7/7 a po 1/9), 20 €/deň (7/7-1/9) -nutné rezervovať pri objednávke, obmedzený počet miest.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú moderne a funkčne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV, trezor, klimatizácia, Wi-Fi, balkón s bočným výhľadom na more. Priamy výhľad na more za príplatok.
A2: (23 m2, max. 2 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút, SPR+WC, TV, trezor, klimatizácia, Wi-Fi, balkón s bočným výhľadom na more. Priamy výhľad na more za príplatok.
A3/4: (28 m2, max. 4 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a samostatným lôžkom, kuchynský kút, SPR+WC, TV, trezor, klimatizácia, Wi-Fi, balkón s bočným výhľadom na more. Priamy výhľad na more za príplatok. Prístelka pre 4. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
B4/5: (36 m2, max. 5 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút, SPR+WC, TV, trezor, klimatizácia, Wi-Fi, balkón s bočným výhľadom na more. Priamy výhľad na more za príplatok. Prístelka pre 5. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé, na vyžiadanie, 50 €/týždeň.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu