Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
Cena od
449 € -5%
Žiadne skryté poplatky
31.03. - 07.04.2018
Vybrať iný termín

komplex, skladajúci sa z dvoch spojených budov, leží v peknej rezidenčnej zóne, neďaleko centra a pláže. V blízkosti prechádza železnica. Na vyžiadanie bezbariérový apartmán (len typ B4).
Pláž

Pláž

štrkopiesková, plážový servis možno dokúpiť na mieste.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

komplex, skladajúci sa z dvoch spojených budov, leží v peknej rezidenčnej zóne, neďaleko centra a pláže. V blízkosti prechádza železnica. Na vyžiadanie bezbariérový apartmán (len typ B4).
Vzdialenosť od centra: 100 m.
Vzdialenosť od pláže: 50 m (podchodom pod železnicou).
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, 15 €/týždeň (do max. počtu osôb).
Vybavenie a služby: recepcia, bar, výťah, TV miestnosť, Wi-Fi (ve spoločných priestoroch, zdarma), malá jedáleň (bufet), detský kútik, bazén pre dospelých (18x8 m, cca 1/5-30/9) so slnečníkmi a ležadlami, detský bazén (5x5 m). Zdarma - stolný tenis (podľa voľnej kapacity), fitness. Za poplatok - požičovňa bicyklov, wellness centrum (sauna, masáže, turecké kúpele), práčovňa, žehliareň, tenis (500 m).
Parkovanie: garáž 11 €/noc, parkovisko (do vyčerpania miest) 9 €/noc.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
A3: (27 m2, max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a rozkladacím lôžkom, kuchynský kút, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok). Väčšina apartmánov s balkónom. Niektoré apartmány bez balkóna/ terasy, niektoré na prízemí s francúzskym oknom.
A4 (Superior): (32 m2, max. 4 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a dvomi rozkladacími lôžkami, kuchynský kút, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok), balkón/ terasa.
B4: (40 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok), balkón/ terasa. Na vyžiadanie bezbariérový apartmán.
B5: (43 m2, max. 5 osôb)  spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok), balkón/ terasa. 5. lôžko môže byť v spálni alebo v dennej miestnosti.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé, na vyžiadanie, 25 €/týždeň.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu