Hotel
Informácie
Mapa
komplex, skladajúci sa z dvoch spojených budov, leží v peknej rezidenčnej zóne, neďaleko centra a pláže. V blízkosti prechádza železnica.
Pláž

Pláž

štrkopiesková, plážový servis možno dokúpiť na mieste.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

komplex, skladajúci sa z dvoch spojených budov, leží v peknej rezidenčnej zóne, neďaleko centra a pláže. V blízkosti prechádza železnica.
Vzdialenosť od centra: 100 m.
Vzdialenosť od pláže: 50 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, € 15,-/ týždeň (do max. počtu osôb).
Vybavenie a služby: recepcia, bar, výťah, TV miestnosť, Wi-Fi (ve spoločných priestoroch, zdarma), malá jedáleň (bufet), detský kútik, bazén pre dospelých (18x8 m, cca 1/5-30/9) so slnečníkmi a ležadlami, detský bazén (5x5 m). Zdarma - stolný tenis (podľa voľnej kapacity), fitness. Za poplatok - požičovňa bicyklov, wellness centrum (sauna, masáže, turecké kúpele), opatrovanie detí (na vyžiadanie), práčovňa, žehliareň, tenis (500 m).
Parkovanie: garáž € 9,-/ noc, parkovisko (do vyčerpania miest) € 7,-/ noc.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia (za príplatok), balkón/ terasa. Niektoré apartmány A3 bez balkóna/ terasy, niektoré A3 na prízemí s francúzskym oknom. Na vyžiadanie bezbariérový apartmán typu B4.
A3: (22-24 m2, max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a rozkladacím lôžkom, kuchynský kút. Väčšina apartmánov s balkónom.
A4 (Superior): (27 m2, max. 4 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a dvomi rozkladacími lôžkami, kuchynský kút, balkón.
B4: (32 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón.
B5: (35 m2, max. 5 osôb)  spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón. 5. lôžko môže byť v spálni alebo v dennej miestnosti.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé, na vyžiadanie, € 25,-/ týždeň.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu