Hotel
Informácie
Mapa
jedna z najkrajších rezidencií na Ligúrskom pobreží je umiestnená na pokojnom mieste, v udržiavanej záhrade a je vhodná predovšetkým pre rodiny s deťmi.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za špeciálnu cenu možno zakúpiť na mieste.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

jedna z najkrajších rezidencií na Ligúrskom pobreží je umiestnená na pokojnom mieste, v udržiavanej záhrade a je vhodná predovšetkým pre rodiny s deťmi.
Vzdialenosť od centra: 700 m.
Vzdialenosť od pláže: 750 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, € 15,-/ týždeň (bez posteľnej bielizne).
Vybavenie a služby: recepcia, výťah, TV miestnosť, internetový kútik a Wi-Fi (zdarma), bar, biliard (za poplatok), veľká záhrada, bazén (cca 1/5-30/9) s detskou časťou, whirlpool, kreslá zdarma, detský kútik, animačné programy pre deti 3-14 rokov (cca 15/6-3/9, podľa obsadenosti rezidencie), multifunkčné ihrisko, stolný tenis, práčka (za poplatok), požičovňa bicyklov (zdarma, podľa voľnej kapacity). Minigolf (300 m), tenis, plachtenie a potápačské centrum (700 m) - všetko za poplatok.
Parkovanie: parkovisko alebo garáž - 1 miesto/ apartmán (zdarma).
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, trezor, Wi-Fi, klimatizácia. Apartmány sú vybavené novým nábytkom.
B4: (38-40 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón.
B5: (45 m2, max. 5 osôb)  spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón.
C6: (55 m2, max. 6 osôb)  (na 2. poschodí) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón. Ďalšie dve lôžka sú v otvorenom podkroví prístupnom po schodisku. Väčšina apartmánov s terasou v podkroví.
C7: (60 m2, max. 7 osôb)  (2. poschodie) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón. Ďalšie dve lôžka sú v otvorenom podkroví prístupnom po schodisku. 7. lôžko môže byť v otvorenom podkroví alebo v spálni. Väčšina apartmánov s terasou v podkroví.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu