Hotel
Informácie
Mapa
rezidencia je tvorená tromi budovami, ktoré sú obklopené záhradou a ležia v pokojnej rezidenčnej časti. Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku.
Pláž

Pláž

štrkopiesková s relatívne pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

rezidencia je tvorená tromi budovami, ktoré sú obklopené záhradou a ležia v pokojnej rezidenčnej časti. Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku.
Vzdialenosť od centra: 800 m. Najbližšie obchody 100 m.
Vzdialenosť od pláže: 250 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, € 15,-/ týždeň (do max. počtu osôb, nad max. počet osôb len v CX5).
Vybavenie a služby: recepcia, trezor, TV miestnosť, Wi-Fi (v hale, zdarma), bar, záhrada, zrenovovaný bazén pre dospelých a pre deti (19x5 m) so slnečníkmi a ležadlami, detský kútik. Práčovňa a požičovňa bicyklov za poplatok.
Parkovanie: pri rezidencii do vyčerpania miest (nutné rezervovať pri prihláške), € 20,-/ týždeň (do 1/8 a po 31/8), € 30,-/ týždeň (1/8-31/8).
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, balkón alebo francúzsky balkón (50 cm). Apartmány A2S, B4S, B5S - zrekonštruované, navyše klimatizácia, trezor, príp. za poplatok Wi-Fi. Na vyžiadanie bezbariérový apartmán typu C6, bez balkóna.
A2, A2S: (20-24 m2, max. 2 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút.
A3: (20-24 m2, max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a samostatným lôžkom, kuchynský kút.
B4, B4S: (28-40 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.
B5, B5S: (28-40 m2, max. 5 osôb)  spálňa s dvojlôžkom a lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.
CX5: (40-45 m2, max. 5 osôb)  spálňa s dvojlôžkom a lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, samostatná kuchyňa.
C6, C7: (48-58 m2, max. 6-7 osôb)  dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. 7. lôžko v niektorej zo spální alebo v dennej miestnosti (formou prístelky).
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé, na vyžiadanie, € 30,-/ týždeň.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu