Hotel
Informácie
Mapa
rezidencia s krásnym výhľadom na záliv je ponorená do zelene. Je vhodná ako pre rodiny s deťmi, tak i pre všetkých, ktorí dávajú prednosť skôr pokojnejším miestam.
Pláž

Pláž

piesočná s relatívne pozvoľným vstupom do mora, plážový servis možno dokúpiť na mieste.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

rezidencia s krásnym výhľadom na záliv je ponorená do zelene. Je vhodná ako pre rodiny s deťmi, tak i pre všetkých, ktorí dávajú prednosť skôr pokojnejším miestam.
Vzdialenosť od centra: 800 m.
Vzdialenosť od pláže: 1,2 km. Na pláž jazdí v pravidelných časoch minibus (min. 4 osoby, za príplatok).
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie, € 10,-/ deň alebo € 40,-/ týždeň (do max. počet osôb).
Vybavenie a služby: recepcia, trezor (pre apartmány Standard), internetový kútik a Wi-Fi (zdarma), TV miestnosť, snack-bar pri bazéne, bazén pre dospelých (16x9 m) a pre deti, slnečníky a ležadlá zdarma, slnečná terasa, detský kútik, fitness (zdarma).
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán na centrálnom parkovisku (nie je možné parkovať pri apartmáne), garáž € 9,-/ noc (na vyžiadanie, do vyčerpania miest).
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány STANDARD (zrenovované v roku 2010, biela budova) - vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, fén, TV/SAT, balkón alebo spoločná terasa. Apartmány SUPERIOR (postavené v roku 2010, ružová budova) - vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizácia, balkón alebo záhradka. Na vyžiadanie bezbariérový apartmán.
A4 STANDARD: (35 m2, max. 4 osoby)  (podkrovný apartmán) štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a vysúvacím dvojlôžkom, kuchynský kút, spoločná terasa.
A4 SUPERIOR: (30 m2, max. 4 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a rozkladacím dvojlôžkom, denná zóna s kuchynským kútom je oddelená nábytkom (výška cca 150 cm), záhrada.
B4/5 STANDARD: (40-45 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút, balkón. Prístelka pre 5. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
B4 SUPERIOR: (35 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom (alebo rozkladacím lôžkom a vyklápacím lôžkom), kuchynský kút, balkón alebo záhrada.
B5/6 SUPERIOR: (60 m2, max. 6 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom (alebo rozkladacím lôžkom a vyklápacím lôžkom), kuchynský kút, balkón alebo záhrada. 5. lôžko môže byť buď v spálni, alebo v dennej miestnosti. Prístelka pre 6. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
C5/6 STANDARD: (70 m2, max. 6 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a samostatným lôžkom, samostatná kuchyňa, balkon. Prístelka pre 6. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé, na vyžiadanie, € 5,-/ deň alebo € 30,-/ týždeň.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu