Hotel
Informácie
Mapa

Rezidencia ELIANTO

veľmi pekná, komfortná rezidencia leží priamo na pláži. Veľké množstvo zaujímavých miest v okolí umožní každému prežiť dovolenku podľa svojich predstáv.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis možno dokúpiť na mieste.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

veľmi pekná, komfortná rezidencia leží priamo na pláži. Veľké množstvo zaujímavých miest v okolí umožní každému prežiť dovolenku podľa svojich predstáv.
Vzdialenosť od centra: 3,5 km.
Vzdialenosť od pláže: priamo na pláži.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: nie je k dispozícii, možno vziať vlastnú (do max. počtu osôb).
Vybavenie a služby: výťah, TV miestnosť, bar, terasa.
Parkovanie: pri rezidencii (do vyčerpania miest).
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú pekne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia a TV (za poplatok). Niektoré apartmány majú terasu, niektoré majú k dispozícii vonkajší priestor na spoločnej terase, ktorá je prepojená s ostatnými apartmánmi.
A2 GARDENIA: (max. 2 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s dvomi samostatnými lôžkami, okno s výhľadom na more, samostatný, nezávislý vstup. Bez kuchynského kúta (vo vybavení len chladnička a mikrovlnná rúra).
A2 GELSOMINO: (24 m2, max. 2 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a kuchynským kútom, prístup na malú záhradku s bočným výhľadom na more.
A2 ORTENSIA: (20 m2, max. 2 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s dvomi lôžkami, kuchynský kút, vonkajší priestor (2,8 m2), výhľad do átria.
A2 NARCISO: (19 m2, max. 2 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a kuchynským kútom, okno s výhľadom na more.
A3 PAPAVERO: (30 m2, max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, veľké okná s výhľadom na more, samostatný vstup, vonkajší priestor (2,8 m2).
A3 ORCHIDEA: (35 max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a samostatným lôžkom, kuchynský kút s veľkými oknami s výhľadom na more, súkromná terasa (5 m2). Apartmán má dva vchody, jeden z rezidencie a druhý samostatný.
A3 MUGHETTO: (30 m2, max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) predelená nábytkom na dennú zónu s jedným lôžkom a nočnú zónu s dvojlôžkom, kuchynský kút, veľké okná a balkón s výhľadom na more (3,3 m2).
A4 GINESTRA: (40 m2, max. 4 osoby)  svetlé a priestranné štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a dvomi samostatnými lôžkami, kuchynský kút, francúzske okno s vstupom na terasu (15,5 m2) s výhľadom na more.
A4 ANEMONE (46 m2)  priestranné štúdio (jedna miestnosť) rozdelené nábytkom na dennú a nočnú zónu, dvojlôžko, dve samostatné lôžka, výhľad na more, možnosť využívať vonkajší priestor (10,4 m2).
B3 DALIA: (40 m2, max. 3 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s lôžkom a kuchynským kútom, balkón s výhľadom na more (15,5 m2).
B3 GIRASOLE: (27 m2, max. 3 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom, kuchynský kút, veľké okná s výhľadom na more.
B4 CAMELIA: (max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, samostatný vchod, prístup na terasu.
B4 ROSA: (60m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s dvomi samostatnými lôžkami, kuchynský kút, terasa a balkón s výhľadom na more (18 m2).
B4 MIMOSA: (60 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s dvomi rozkladacími lôžkami, kuchynský kút, krb, francúzske okno s vstupom na balkón (16,5 m2) s výhľadom na more. Apartmán má dva vchody, jeden z rezidencie a druhý samostatný.
B5 OLEANDRO: (40 m2, max. 5 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, otvorené podkrovie s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom, okno s výhľadom na more, kuchynský kút, vonkajší priestor (6,6 m2).
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu