Hotel
Informácie
Mapa

Rezidencia LA FILANDA

štýlová rezidencia je umiestnená v krásnej zelenej prírode na kopci. I po rekonštrukcií si zachovala svoj pôvodný, historický charakter.
Pláž

Pláž

okruhliaková s relatívne pozvoľným vstupom do vody.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

štýlová rezidencia je umiestnená v krásnej zelenej prírode na kopci. I po rekonštrukcií si zachovala svoj pôvodný, historický charakter.
Vzdialenosť od centra: 300 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, zdarma.
Vybavenie a služby: recepcia, reštaurácia, bazén pre dospelých a deti, detské ihrisko, záhrada, práčovňa (za poplatok), Wi-Fi (pri bazéne, zdarma). Možnosť zakúpiť si na recepcii vstupenky do zábavných parkov.
Parkovanie: 1 miesto/apartmán.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, trezor, telefón. Apartmány v podkroví s klimatizáciou.
A3P (43 m2, max. 3 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom. Apartmán v podkroví s klimatizáciou, bez balkóna.
A4P (43 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom. Apartmán v podkroví s klimatizáciou, bez balkóna.
A4 (43 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom. Apartmán bez balkóna.
A4B (43 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom. Apartmán s balkónom.
A5 (50 m2, max. 5 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, galéria s lôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom. Apartmán bez balkóna.
B6 (57 m2, max. 6 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, 2x SPR+WC. Apartmán bez balkónu
B6B (57 m2, max. 6 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, 2x SPR+WC. Apartmán s balkónom.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu