Hotel
Informácie
Mapa

Rezidencia GARDA VILLAGE

rozľahlý areál leží priamo pri pláži, na pokojnejšom mieste. Je určený pre rodinnú dovolenku a športovo založených klientov.
Pláž

Pláž

kamienkovo-piesočná s relatívne pozvoľným vstupom do vody, plážový servis možno dokúpiť na mieste.
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

vlastné, možnosť dokúpenia raňajok alebo polpenzie (platba v CK) - raňajky formou švédskeho stola, večere výber z menu, nápoje zahrnuté v cene (0,25 l wina i 0,5 l wody/ osoba dorosła, 0,5 l napoju bezalkoholowego lub wody/ dzieci).
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

rozľahlý areál leží priamo pri pláži, na pokojnejšom mieste. Je určený pre rodinnú dovolenku a športovo založených klientov.
Vzdialenosť od centra: 3 km.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, € 8,-/ deň (do max. počtu osôb v B4, M6, nad max. počet osôb v M4).
Vybavenie a služby: recepcia, trezor, Wi-Fi (za poplatok), reštaurácia, bar, pizzeria, malý obchod, záhrada, bazén pre dospelých (25x12 m, cca 1/5-30/9, povinná kúpacia čapica) a pre deti, whirlpool, slnečná terasa, stolný tenis, minifutbal, lukostreľba, detský kútik, animačné programy pre dospelých, miniclub (1/5-30/9, v nemčine, angličtine alebo taliančine). Tenisový kurt, plážový volejbal, minigolf, požičovňa bicyklov a vodných bicyklov, práčovňa (všetko za poplatok).
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

bungalovy (B4 Standard, B4 Comfort) a mobilhomy (M4 Villerby, M4 Adria, M6 Maxi Caravan) sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, klimatizácia, terasa so záhradným nábytkom.
M4 VILLERBY: (27 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s francúzskym lôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom.
M4 ADRIA: (24 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s francúzskym lôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom.
B4 STANDARD: (25 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s vyklápacím poschodovým lôžkom a kuchynským kútom.
B4 COMFORT: (28 m2, max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s vyklápacím poschodovým lôžkom a kuchynským kútom.
M6 MAXI CARAVAN: (33 m2, max. 6 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s kuchynským kútom.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu