Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel rezidence LA ROTONDA
* * * * *

Cena od
113 €
Žiadne skryté poplatky
19.10. - 22.10.2017
Vybrať iný termín

komplex, ktorý ponúka hotelové ubytovanie i ubytovanie v apartmánoch sa nachádza na panoramatickom mieste s výhľadom na jazero Garda. Apartmány sa nachádzajú pri hlavnej ceste, neďaleko centra. Oficiálna stránka
Pláž

Pláž

okruhliaková s relatívne pozvoľným vstupom do vody.
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

v apartmánoch vlastné, v hoteli raňajky formou švédskeho stola, obedy a večere (oboje za príplatok) výber z menu.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

komplex, ktorý ponúka hotelové ubytovanie i ubytovanie v apartmánoch sa nachádza na panoramatickom mieste s výhľadom na jazero Garda. Apartmány sa nachádzajú pri hlavnej ceste, neďaleko centra.
Vzdialenosť od centra: 800 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: hotel - na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, zdarma, apartmány - na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov € 20,-/ týždeň (do max. počtu osôb).
Vybavenie a služby: Hotel - bezbariérový vstup, recepcia, trezor na recepcii, reštaurácia, pizzeria, bar s terasou, 2 bazény pre dospelých so slnečníkmi a ležadlami, vnútorný vyhrievaný bazén, bazén pre deti, záhrada, detské ihrisko, animačné programy, miniclub (pre deti 4-13 rokov), 4 tenisové kurty, úschovňa bicyklov (v garáži). Internetový kútik, Wi-Fi, požičovňa bicyklov, sauna, práčovňa (všetko za poplatok). Klienti ubytovaní a apartmánoch môžu využívať služby hotela Rotonda (vzdialenosť max. 850 od apartmánov).
Parkovanie: pri hoteli/rezidencii (do vyčerpania miest).
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek, dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek s balkónom/ terasou a výhľadom na jazero a apartmány s balkónom/terasou s panoramatickým výhľadom na jazero.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé, na vyžiadanie, v hoteli poplatok 5 €/deň, v apartmánoch poplatok € 15,-/ týždeň.

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu