Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Camping village BELLA ITALIA

Cena od
165 €
Žiadne skryté poplatky
14.03. - 17.03.2018
Vybrať iný termín

najväčší kemp pri jazere Lago di Garda ponúka širokú škálu vyžitia. Odporúčame najmä pre klientov, ktorí hľadajú aktívnu dovolenku a radi sa bavia.
Pláž

Pláž

okruhliakova.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

najväčší kemp pri jazere Lago di Garda ponúka širokú škálu vyžitia. Odporúčame najmä pre klientov, ktorí hľadajú aktívnu dovolenku a radi sa bavia.
Vzdialenosť od centra: 1 km.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, 2 €/deň (do max. počtu osôb).
Vybavenie a služby: recepcia, reštaurácia, pizzeria, obchod, Wi-Fi, práčovňa (za poplatok), 8 bazénov pre dospelých a pre deti (cca 7/4-15/9, povinná kúpacia čapica), šmykľavky, slnečníky a ležadlá pri bazéne, animačné programy, miniclub (cca 15/4-30/9), futbalové, volejbalové a basketbalové ihrisko, stolný tenis, lukostreľba. Tenisové kurty, požičovňa bicyklov, krytá hala, windsurfing a parasailing, všetko za poplatok.
Parkovanie: 1 miesto/mobilhome.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

mobilhomy sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia (na vyžiadanie, za príplatok).
M4/6 STANDARD: (max. 4-6 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami (príp. lôžko pre 5.osobu - vyvýšené lôžko, určené pre dieťa do 150 cm a 60 kg), denná miestnosť so sedacím kútom (možnosť rozloženia na lôžko pre 6. osobu) a kuchynský kút, , SPR+WC, klimatizácia (na vyžiadanie, za príplatok). Drevená terasa so záhradným nábytkom, slnečníkom a grilom. 5. a 6. osoba vždy za príplatok (nahlásenie je nutné už pri rezervácii).
M4/7 PLUS: (max. 4-7 osôb, 32 m2)  dve spálne s dvomi lôžkami (rozmer lôžka 190x70 cm), spálňa s francúzskym lôžkom (šírka 140 cm), denná miestnosť s kuchynským kútom (možnosť rozloženia na lôžko pre 7. osobu), SPR+WC, klimatizácia (na vyžiadanie, za príplatok), krytá drevená terasa so záhradným nábytkom a grilom. 5., 6. a 7. osoba vždy za príplatok (nahlásenie je nutné už pri rezervácii).
M4/7 PREMIUM (max. 4-7 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, dve spálne s dvomi lôžkami, denná miestnosť so sedacím kútom (možnosť rozloženia na lôžko pre 7. osobu) a kuchynský kút, SPR+WC, klimatizácia (na vyžiadanie, za príplatok), čiastočne krytá drevená terasa so záhradným nábytkom a grilom. Novší typ mobilhomu. 5., 6. a 7. osoba vždy za príplatok (nahlásenie je nutné už pri rezervácii).
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu