Hotel
Informácie
Mapa
kemp vhodný pre rodiny s deťmi, ponúka relaxáciu a zábavu uprostred prírody.
Pláž

Pláž

okruhliakova a trávnatá.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

kemp vhodný pre rodiny s deťmi, ponúka relaxáciu a zábavu uprostred prírody.
Vzdialenosť od centra: 1 km Cisano di Bardolino, 13 km Gardaland 13 km (kyvadlová preprava v hlavnej sezóne zdarma)
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžidanie pre dieťa do 2 rokov, € 2,-/ deň (do max. počtu osôb), obmedzený priestor.
Vybavenie a služby: recepcia, reštaurácia, pizzeria, bar, obchod, Wi-Fi (za poplatok), práčovňa (za poplatok), vyhrievaný bazén pre deti, bazén pre dospelých (cca 15/5-15/9, povinná kúpacia čiapka), whirpool, slnečná terasa s ležadlom a slnečníkmi, krb, detské ihrisko, fitness centrum, animačné programy, miniclub (cca 15/6-15/9). Požičovňa bicyklov, vodné lyžovanie, wakeboard, parafly, všetko za poplatok.
Parkovanie: 1 miesto/mobilhome.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

mobilhomy sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia (za príplatok), terasa, záhradný nábytok.
M4/6 STANDARD (max. 4-6 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami (príp. lôžko pre 5. osobu - vyvýšené lôžko, určené pre dieťa do 150 cm a 60 kg), denná miestnosť so sedacím kútom (možnosť lôžka pre 6. osobu) a kuchynský kút. Lôžko pre 5. a 6. osobu (na vyžiadanie pri rezervácií, za príplatok).
M4/7 PREMIUM (max. 4-7 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, dve spálne s dvomi lôžkami, denná miestnosť so sedacím kútom (možnosť prístelky pre 7. osobu) a kuchynský kút. Osoby na 5., 6. a 7. lôžku za príplatok. Novší typ mobilhomu.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu