Rodinná dovolenka v Kampánii

Raj všetkých druhov pôžitkov - fascinujúce členité pobrežie, priezračné more, ohromujúce farby, vôňa prírody, lahôdky miestnej kuchyne. Kampánia - to nie je len oblasť okolo presláveného pulzujúceho Neapola s Vesuvom, ale i kúpeľný ostrov Ischia, čarokrásny ostrov Capri a dych berúce antické mesto Pompeje. Celý región sa pýši veľmi cennými historickými pamiatkami - v oblasti Paestum sa dochovali trosky chrámov, ktoré sú najzachovalejšími monumentmi gréckeho staviteľského umenia na talianskej pevnine.

Našli sme pre Vás 46 hotelov

Villaggio CERULLO´S

areál nadväzujúci na pláž je obklopený zeleňou a skladá sa z 24 apartmánov umiestnených v hlavnej budove. Villaggio s rodinou atmosférou je vhodné pre nenáročný rodinný pobyt a pre všetkých, ktorí trávia svoju dovolenku predovšetkým na pláži.

Rezidencia FLORA

rezidencia postavená v roku 2009 umiestnená v kľudnej časti Licinella, ktorá je neďaleko veľmi vyhľadávaného archeologického parku. Licinella je časť Paesta, kde nechýbajú typické obchodíky, reštaurácie a pizzerie.

Hotel DELFA

príjemný hotel umiestnený v relatívne pokojnej časti mestečka Paestum. Patrí do miestnej zóny Laura s typickými reštauráciami, pizzériami a obchodíkami. Ideálne pre všetky pre všetky generácie.

Hotel CLORINDA

hotel v príjemnej a pokojnej časti mestečka Paestum. Neďaleko pláže a zóny Laura, kde je umiestnená prevažná časť obchodov, barov a pizzerií. Archeologický areál je od hotela vzdialený 2,5 km.

Rezidencia CASALE CILENTO

rezidencia postavená v roku 2013 sa nachádza v pokojnom prostredí miestnej časti Licinella, ktorá je neďaleko vyhľadávanej archeologickej zóny.

Hotel rezidence CASALE 900

menší rodinný komplex so 7 hotelovými izbami a 7 apartmány v pôvodnom štýle sa nachádza v uzavretom parku plnom zelene. Odporúčame pre pokojnejšiu dovolenku

Villaggio SIRENE

sympatický areál má ideálnu polohu priamo pri krásnej pláži a neďaleko mestečka Marina di Camerota. Je tvorený apartmánmi v trojposchodovej budove (A3, B4), drevenými bungalovmi (D4) a murovanými bungalovmi (Z4). Pozemok je terasovitý so schodiskami. Odporúčame predovšetkým rodinám s deťmi.

Villaggio SATURNO

villaggio sa nachádza v oblasti národného parku Cilento. táto oblasť je známa predovšetkým bielymi plážami, krištáľovo čistým morom a bohatou stredomorskou vegetáciou.

Rezidencia SANTA MARIA

ak hľadáte pre svoju dovolenku pokojné miesto, je táto rezidencia tým pravým miestom pre Vás. Je umiestnená v krásnom prostredí, uprostred udržiavanej záhrady a vďaka osobnému prístupu majiteľa je tu vytvorená bezstarostná a pohodová atmosféra.

Villaggio LA FENOSA

komplex tvorený radovými prízemnými vilkami je umiestnený na malom vŕšku v terasovitom teréne, odkiaľ sa ponúka nezabudnuteľný pohľad na more. Ideálne pre prežitie pohodovej rodinnej dovolenky.

Villaggio ESCA

areál je zložený z murovaných (Z4, Z6) a drevených (D4M, D4, D6) bungalovov a leží v centre letoviska. Ideální pre všetkých, ktorí majú radi kúpanie, slnenie aj prechádzky pO pôvabnom mestečku.

Rezidencia BAIA INFRESCHI

pekná rezidencia zložená z dvoch budov sa nachádza priamo v centre obľúbeného prímorského mestečka. Toto komfortné ubytovanie je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku.
Ďalších 12 hotelov
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu