Rodinná dovolenka v Kalábrii

Zabudnite na Jadran - táto časť Talianska je iná. Budete uchvátení krásou prírody, zaskočení priezračnosťou tunajšieho mora, potešení pohostinnosťou miestnych obyvateľov a obohatení nezabudnuteľnými dojmami. Kraj je to prevažne hornatý a nie príliš bohatý, priemyselné centrátu takmer nenájdete. Nepreľudnené pláže všetkých druhov - piesok, štrk, okruhliakyi skaly - vždy s krištáľovo priezračnou vodou, ideálnou premilovníkov potápania - to sú hlavné výhody Kalábrie.

Našli sme pre Vás 39 hotelov

Villaggio CLUB LA PACE

villaggio se nachádza na panoramatickom mieste a ponúka krásny výhľad na záliv Lamezia a na Liparské ostrovy. Komplex sa skladá z hotelovej a apartmánovej časti.

Hotel TALAO

pekný komplex leží veľmi blízko pláže a v novom centre populárneho mestečka Scalea. Odporúčame rodinám s deťmi.

Hotel SUNBEACH

moderný prázdninový rezort sa nachádza priamo pri pláži, v nádhernom parku so stredomorskou vegetáciou. Odporúčame pre všetkých, ktorí svoju dovolenku trávia predovšetkým aktívne, nakoľko villaggio je dobre vybavené.

Rezidencia LA PLAYA

rezidencia sa nachádza neďaleko centra obľúbeného letoviska, vedľa slávnej strážnej veže Torre Talao a neďaleko historického centra. Vhodné pre všetky generácie.

Hotel rezidence GANDHI

prázdninový komplex sa skladá z dvoch častí - v hlavnej budove sú hotelové izby a apartmány B4, vo vedľajších budovách apartmány C6 Monte a Mare.

Rezidencia SPORTING CLUB

rezidencia je umiestnená na panoramatickom mieste s výhľadom na záliv Policastro, ktorému dominuje ostrov Dino, na krásne mestečko Praia a Mare a na okolité pahorky lemujúce toto nádherné pobrežie.

Hotel BORGO DI FIUZZI

hotelový komplex postavený v antickom štýle sa nachádza na tyrhénskom pobreží priamo pri pláži a má krásny výhľad na ostrov Dino a jeho jaskyne. Svojim klientom ponúka veľké športové vyžitie.

Hotel rezidence SCIABACHE

pekný komplex, skladajúci sa z hotelovej a apartmánovej časti, leží blízko pláže. Pobyt tu odporúčame nielen rodinám s deťmi, ale i všetkým, ktorí majú radi krásne prírodné prostredie.

Hotel RADA SIRI

elegantný hotel sa nachádza v rozľahlej záhrade plnej kvetín, olivovníkov a paliem. Hotel je vhodný predovšetkým pre klientov, ktorí vyhľadávajú profesionalitu, luxus, pohodu a pokojné miesto.

Rezidencia IL PESCATORE A MARINALONGA

obe trojposchodové rezidencie sa nachádzajú v centre mestečka Montepaone, pár minút od nákupného centra a sú od seba vzdialené cca 600 m. V rezidencii IL PESCATORE sú umiestnené apartmány typu A2/3 a A3/4, v rezidencii MARINALONGA sú umiestnené apartmány typu B6 a C7.

Hotel rezidence ESTELLA

komplex postavený v typickom stredomorskom štýle je obklopený pekne udržiavanou záhradou. Nachádza sa priamo pri pláži a je rozdelený na hotelovú a apartmánovú časť.

Villaggio IL CALABRIANO

villaggio s priateľskou atmosférou sa nachádza priamo pri pláži na krásnom pobreží nazývanom Pobrežie Bohov. Ideálne miesto pre pokojnejšiu dovolenku.
Ďalších 12 hotelov
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu