Hotel
Informácie
Mapa

Rezidencia ADRIATICO

rezidencia leží uprostred pláže Mattinata a skladá sa z prízemných radových domčekov. Vhodné pre nenáročnú rodinnú dovolenku. Oficiálna stránka
Pláž

Pláž

okruhliaková s príkrejším vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

vlastné. Na mieste možnosť dokúpenia polpenzie.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

rezidencia leží uprostred pláže Mattinata a skladá sa z prízemných radových domčekov. Vhodné pre nenáročnú rodinnú dovolenku.
Vzdialenosť od centra: 2 km, v blízkosti obchody i reštaurácia.
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie, € 40,-/ týždeň (bez posteľnej bielizne).
Vybavenie a služby: TV miestnosť, reštaurácia s terasou s výhľadom na more, Wi-Fi pri bare (za poplatok), animačné programy (1/7-31/8).
Parkovanie: pri rezidencii.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV, niektoré s klimatizáciou (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok), zastrešená veranda so záhradným nábytkom.
A2/3: (max. 3 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a kuchynským kútom. Prístelka pre 3. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
A4: (max. 4 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a poschodovou posteľou alebo rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút.
B2/3: (max. 3 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom. Prístelka pre 3. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
B4/5: (max. 5 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s poschodovou posteľou alebo rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. Prístelka pre 5. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
C5/6: (max. 6 osôb)  dve spálne po dvoch lôžkach (jedna môže byť s poschodovou posteľou), denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom. Prístelka pre 6. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé, na vyžiadanie, € 30,-/ pobyt.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu