Rodinná dovolenka v Gargano

Gargáno - to je dovolenka v prírode s bujnou vegetáciou a pôsobivými prírodnými scenériami, pláže sú prevažne piesočné a sú ukončené skalnatými výbežkami a morskými jaskyňami. Borovicové háje siahajú až k azúrovému moru, voda je priezračná a priamo nabáda k potápaniu. Tunajšie starobylé mestečká sú vystavené na skalnatých útesoch a pri prechádzkach úzkymi uličkami s typickými kamennými domami na vás dýchne atmosféra starých časov.

Našli sme pre Vás 27 hotelov

Villaggio SPIAGGIA LUNGA

villaggio sa radí k najväčším prázdninovým areálom Gargána. Skladá sa z časti Mare - priamo pri mori (M4, D4, reštaurácia, detský bazén) a časti Collina - na kopci, 1 - 1,5km od mora (M4 Smeraldo, T2, T4, bazény pre dospelých, športovisko). Dopravu medzi jednotlivými časťami zaisťuje plážový minibus. Vhodné nielen pre rodiny s deťmi, ale i pre milovníkov windsurfingu a kitesurfingu, pre ktorých sú tu ideálne podmienky.

Villaggio SABBIADORO

pekné, menšie villaggio obklopené píniami a oleandrami sa nachádza neďaleko hlavnej pláže Vieste. Skladá sa z prízemných radových apartmánov a jednoposchodovej budovy. Príjemnou prechádzkou po promenáde sa dostanete do historického centra. Pre svoju výbornú polohu je villaggio veľmi žiadané, odporúčame včasnú rezerváciu.

Villaggio PUNTA LUNGA

rozľahlé villaggio kompletne ponorené do stredomorskej zelene nadväzuje priamo na jednu z najkrajších zátok v okolí Vieste. Je zložené z bungalovov (B4) a mobilhomov (M6) umiestnených v miernom kopci. Ideálne miesto pre pokojnú rodinnú dovolenku v tesnom kontakte s prírodou, vhodné i pre vyznávačov windsurfingu a kitesurfingu.

Hotel rezidence PELLEGRINO PALACE

komplex zložený z hotelovej budovy a murovaných viliek je umiestnený v areáli plnom zelene. Leží vo výbornej polohe - priamo pri plážovej promenáde, po ktorej pohodlne prídete pešo až do historického centra.

Hotel I MELOGRANI

veľmi sympatický a elegantný hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde Európa. Je zložený z dvoch budov a je obklopený udržiavanou záhradou a storočnými olivovníkmi. Ideálne miesto pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky.

Villaggio MASCIA

villaggio ponorené v zeleni sa nachádza neďaleko zálivu Molinella.

Villaggio MALIA

malé villaggio ponorené do zelene borovíc, eukalyptov a oleandrov prešlo čiastočnou rekonštrukciou. Skladá sa z bungalovov a nachádza na pobreží smerom od Vieste k Peschici. Ideálne pre rodiny s deťmi.

Villaggio LA GIARA

výborne umiestnený rozľahlý areál sa nachádza len pár metrov od pláže Molinella. Villaggio je zložené z bungalovov obklopených zeleňou. Pobyt tu odporúčame nielen rodinám s deťmi, ale taktiež športovo založeným klientom.

Rezidencia GALLO

sympatická a veľmi obľúbená rezidencia spravovaná priamo majiteľom leží na pokojnom mieste uprostred olivových hájov. Celý areál sa skladá z centrálnej budovy a novo postavených radových domčekov s apartmánmi. Príjemné ubytovanie pre všetky vekové skupiny, najmä pre rodiny s deťmi.

Villaggio LE DIOMEDEE

villaggio sa nachádza medzi Peschici a Vieste, pri krásnej zátoke Santa Maria di Merino. Je ideálnym miestom pre relax, zábavu i šport.

Rezidencia CASANOVA

pekná rezidencia je umiestnená v pokojnom prostredí, na miernom vŕšku, odkiaľ je krásny výhľad na okolie. Vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi. Veľmi žiadaná rezidencia, odporúčame včasnú rezerváciu.

Villaggio CAPO VIESTE

villaggio nadväzujúce na krásnu piesočnú pláž je zložené z mobilhomov a leží vo výhodnej pozícii medzi Vieste a Peschici. Vhodné pre nenáročnú rodinnú dovolenku.
Ďalších 12 hotelov
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu