Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
Cena od
176 €
Žiadne skryté poplatky
21.10. - 25.10.2017
Vybrať iný termín

hotel sa nachádza v nádhernom údolí Anterselva, kde sa nachádza niekoľko turistických trás, ktoré začínajú len pár sto metrov od hotela. Hotel tvorí hlavná budova a depandancia, v ktorej sa nachádzajú izby Margherita, ostatné typy izieb sú umiestnené v hlavnej budove. Oficiálna stránka
Stravovanie

Stravovanie

raňajky formou švédského stolu, olovrant (16:00-17:00): káva, čaj, sladkosti a keksy, večere servírované, výber z menu, šalátový bufet.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

hotel sa nachádza v nádhernom údolí Anterselva, kde sa nachádza niekoľko turistických trás, ktoré začínajú len pár sto metrov od hotela. Hotel tvorí hlavná budova a depandancia, v ktorej sa nachádzajú izby Margherita, ostatné typy izieb sú umiestnené v hlavnej budove.
Vzdialenosť od centra: 200 m Anterselva, 5 km Olang, 9 km Brunico (historické centrum).
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dítě do 3 rokov, 16 €/ deň.
Vybavenie a služby: recepcia (7:30 – 23:00), výťah, reštaurácia, bar, taverňa, bazén, sauna, turecké kúpele, Kneippova cesta, solárium (za poplatok), veľká slnečná terasa.
Parkovanie: pri hoteli.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Izby v depandancii: Margherita (cca 18 m2): dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, telefón, Wi-Fi (zdarma), balkón alebo terasa.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé, len na izbách Margherita, na vyžiadanie, 10 €/ deň.

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu