Hotel
Informácie
Mapa

Camping LA MASSERIA

kemp s jedným z najväčších aquaparkov v južnom Taliansku sa nachádza blízko krásnej pláže. vhodné pre rodinnú dovolenku.
Pláž

Pláž

okruhliakova a piesočná. Časť pláže voľná. Plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá) možno dokúpiť na mieste.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

kemp s jedným z najväčších aquaparkov v južnom Taliansku sa nachádza blízko krásnej pláže. vhodné pre rodinnú dovolenku.
Vzdialenosť od centra: Gallipoli 3 km.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, € 2,-/deň (do max. počtu osôb), obmedzený priestor.
Vybavenie a služby: recepcia, reštaurácia, pizzeria, bar, bar na pláži, minimarket, vinná pivnica, práčovňa (za poplatok), bazén (20m dlhý) s časti pre dospelých a pre deti, s malými ostrovčekami a Jacuzzi (povinné kúpacie čapice), animačné programy, miniclub (cca 1/6-1/9), krb, ihrisko, ihrisko na volejbal. Tenisový kurt, futbalové ihrisko, požičovňa kicyklov, všetko za poplatok.
Parkovanie: 1 miesto/mobilhome.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

mobilhomy sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia (za príplatok), terasa, záhradný nábytok. Mobilhomy COMFORT a PREMIUM sú novšie.
M4/6 STANDARD, COMFORT (max 4-6 osôb) : spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami äpríp. lôžkom pre 5. osobu - vyvýšené lôžko, určené pre dieťa do 150 cm a 60 kg), denná miestnosť so sedacím kútom (možnosť lôžka pre 6. osobu) a kuchynský kút. lôžko pre 5. a 6. osobu (na vyžiadanie pri rezervácií, za príplatok).
M4/7 PREMIUM (max. 4-7 osôb) : spálňa s dvojlôžkom, dve spálne s dvomi lôžkami, denná miestnosť so sedacím kútom (možnosť lôžka pre 7. osobu) a kuchynský kút. Lôžko pre 5., 6. a 7. osobu äna vyžiadanie pri rezervácií, za príplatok).
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: povolené do 15 kg, na vyžiadanie, za poplatok € 5,-/deň + € 20,- dezinfekcia.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu