Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Camping LA MASSERIA

Cena od
165 €
Žiadne skryté poplatky
30.05. - 02.06.2018
Vybrať iný termín

kemp sa nachádza uprostred stredomorskej zelene, v tesnej blízkosti pláže. Vhodní predovšetkým pre rodiny s deťmi.
Pláž

Pláž

kamene a skaly, čiastočne s navozeným pieskom, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá) možno dokúpiť na mieste.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

kemp sa nachádza uprostred stredomorskej zelene, v tesnej blízkosti pláže. Vhodní predovšetkým pre rodiny s deťmi.
Vzdialenosť od centra: Gallipoli 3 km.
Vzdialenosť od pláže: 200 m (podchodom).
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, 2 €/deň (do max. počtu osôb), obmedzený priestor.
Vybavenie a služby: recepcia, reštaurácia, pizzeria, bar, bar na pláži, minimarket, vinná pivnica, práčovňa (za poplatok), bazén (20m dlhý) s časti pre dospelých a pre deti, s malými ostrovčekami a Jacuzzi (povinné kúpacie čapice), slnečník a ležadlá u bazéna (za poplatok), animačné programy, miniclub (cca 1/6-9/9), krb, ihrisko, ihrisko na volejbal. Tenisový kurt, futbalové ihrisko, požičovňa kicyklov, všetko za poplatok.
Parkovanie: 1 miesto/mobilhome.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

mobilhomy sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia (za príplatok).
M4/5 STANDARD: (max. 4 osoby + 1 dieťa do 12 rokov)  spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami (príp. lôžko pre 5.osobu - vyvýšené lôžko, určené pre dieťa do 150 cm a 60 kg), denná miestnosť so sedacím kútom a kuchynský kút, SPR+WC, klimatizácia (na vyžiadanie, za príplatok). Drevená terasa so záhradným nábytkom, altánkom a grilom. 5. osoba vždy za príplatok (nahlásenie je nutné už pri rezervácii).
M4/5 COMFORT (max 4 osoby + 1 dieťa do 12 rokov) : spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť so sedacím kútom (možnosť rozloženia na dvojlôžko pre 5. osobu) a kuchynský kút, SPR+WC, klimatizácia (na vyžiadanie, za príplatok), drevená terasa so záhradným nábytkom, altánkom a grilom. Novší typ mobilhomu. 5. osoba vždy za príplatok (nahlásenie je nutné už pri rezervácii).
M4/7 PREMIUM (max. 4-7 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, dve spálne s dvomi lôžkami, denná miestnosť so sedacím kútom (možnosť prístelky pre 7. osobu) a kuchynský kút, SPR+WC, klimatizácia (na vyžiadanie, za príplatok), čiastočne krytá drevená terasa so záhradným nábytkom a grilom. Osoby na 5., 6., 7. Lôžko za príplatok. Novší typ mobilhomu.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené (COMFORT, PREMIUM). Povolené do 15 kg, na vyžiadanie, za poplatok 5 €/deň + 20 € dezinfekcia (STANDARD).
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu