Rodinná dovolenka v Abruzzo

Región Abruzzo patrí k „zeleným“ regiónom Európy, je známy predovšetkým svojimi národnými parkmi (Abruzzo, Gran Sasso a Park della Maiella), na svoje si tak prídu milovníci prírody a turistiky. Veľmi atraktívne je pobrežné pásmo, plytké a zlatisté piesočné pláže zaručujú zábavu pri vode pre celú rodinu. Kuchyňa tohto regiónu je jednoduchá, ale výborná, ochutnáte predovšetkým pokrmy z rýb, jahňacieho mäsa a jedinečný ovčí syr Pecorino.

Našli sme pre Vás 37 hotelov

Hotel PARK

moderný komplex obklopuje krásna záhrada s palmami. Odporúčame predovšetkým rodinám s deťmi.

Apartmány MIMOSA

nedávno postavený apartmánový dom neďaleko centra a pláže.

Rezidencia MARE BLU

obľúbená komfortná rezidencia leží v centre letoviska, je depandanciou hotela PARK, v ktorom je možné využívať jeho služby. Vhodné predovšetkým pre rodinnú dovolenku. Veľmi žiadané ubytovanie, odporúčame včasnú rezerváciu.

Apartmány GIRASOLE

apartmánová rezidencia leží na pokojnom mieste a poskytuje príjemné ubytovanie pre rodiny s deťmi i pre tých, ktorí nevyhľadávajú príliš rušné stredisko.

Apartmány GABBIANO

apartmánová rezidencia s vynikajúcou polohou v tesnej blízkosti pláže je ideálnym miestom pre rodiny a pre všetkých, ktorí majú radi slnenie a kúpanie.

Apartmány CAPRI

apartmánová rezidencia je umiestnená na pokojnom mieste. Poskytuje príjemné ubytovanie pre rodiny s deťmi i pre tých, ktorí nevyhľadávajú príliš rušné stredisko.

Camping SALINELLO

villaggio ponorené do zelene, sa nachádza priamo pri pláži. Vhodné hlavne pre rodiny s deťmi.

Rezidencia ABRUZZO RESORT

moderná rezidencia, ktorá bola otvorená v roku 2013, nachádza sa blízko pláže a letoviska Tortoreto Lido.

Rezidencia SEA RESORT

rezidencia je umiestnená v centre letoviska, neďaleko pláže. K dispozícii celkem 24 apartmánov.

Apartmány PINETINA

komplex dvojposchodových viliek (každá s 8 apartmánmi) leží na severnom okraji letoviska, na pokojnom mieste. Ideálna dovolenka mimo ruchu, vhodná pre rodiny s deťmi a staršiu generáciu. V blízkosti prechádza železnica.

Apartmány KARA

apartmánová budova v centre mestečka, blízko pláže.

Apartmány GUGU - MAC

rezidencia leží v blízkosti pláže. Ideálna dovolenka pre všetky vekové generácie a pre tých, ktorí majú radi blízkosť centra. Čiastočne bezbariérový prístup.
Ďalších 12 hotelov
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu