Rodinná dovolenka do Talianska

Naša ponuka je bohatá a pestrá a záleží len na vašom výbere! Rodiny s deťmi si užijú široké piesočné pláže Severného Jadranu, ktoré priamo vyzývajú k leňošeniu a sladkému ničnerobeniu. (Lignano, Bibione, Caorle), alebo Lido di Jesolo budú vašim hitom. Určite sa vám budú páčiť Gargano, Kalábria či Kampánia. Práve tie lákajú turistov svojou rozmanitosťou - priezračné azúrové more a krásna príroda vás celkom isto uchvátia!

Toskánsko – o ňom ste už určite počuli! Perla medzi talianskym regiónmi. Kraj s výborným jedlom a skvelým vínom, starobylými mestečkami a vidieckou krajinou plnou viníc. Zabudnúť však nemôžeme ani na ostrovy – Elba, Sicília, Sardínia.

Našli sme pre Vás 1018 hotelov

Hotel BREGLIA

rodinný hotel nachádzajúci sa v srdci mestečka Breglia, ktoré je obklopené prírodou. Ideálne miesto pre strávenie pokojnej dovolenky plnej relaxácie a odpočinku a tiež pre milovníkov prechádzok a horskej cyklistiky.

Camping TORRE RINALDA

camp sa nachádza uprostred stredomorskej zelene, neďaleko pláže. Vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi.

Camping LA MASSERIA

kemp s jedným z najväčších aquaparkov v južnom Taliansku sa nachádza blízko krásnej pláže. vhodné pre rodinnú dovolenku.

Camping BAIA BLU LA TORTUGA

príjemný camp nachádzajúci sa v zeleni, areál nadväzuje na pláž. Vhodné miesto pre odpočinkovú dovolenku.

Rezidencia LI MENDULI

apartmány sú umiestnené v dvoch susediacich radových domčekoch, neďaleko centra letoviska a známej pláže La Cinta.

Rezidencia LE CANNE

rozľahlejší apartmánový komplex sa skladá z niekoľkých častí a tvoria ho menšie apartmánové vily (v každej vile 5 - 12 apartmánov), ktoré sa líšia podľa typu. Areál leží v blízkosti jednej z najznámejších pláží La Cinta. Vhodné pre rodinnú dovolenku.

Hotel BUNGALOW CLUB VILLAGE

hotelový komplex, ideálne položený priamo pri pláži Cala d’Ambra, je obklopený stredomorskou vegetáciou a je zložený z centrálnej časti so službami (najbližšie k pláži) a ďalej z niekoľkých malých samostatných budov s izbami. Výborná poloha a dobré služby sú zárukou spokojnej dovolenky.

Apartmány PORTO CORALLO

prázdninové centrum zložené z prízemných apartmánov (B2, B4, C6) a jednoposchodových viliek (D8) leží na východnej strane ostrova, severne od Costa Rei. Letovisko je obklopené krásnou, čistou prírodou a tunajšie piesočné pláže sú ukončené malými skalnatými zálivmi. Jedná sa o pokojnejšie miesto vhodné pre rodinnú dovolenku.

Rezidencia DIMORE DI NETTUNO

veľmi príjemná rezidencia s piatimi apartmánmi bola postavená v typickom sardínskom štýle s dôrazom na kvalitné a tradičné miestne materiály - žulu a drevo. Ideálne miesto pre všetkých, ktorí túžia po pokojnej, komfortnej dovolenke, uprostred bujnej stredomorskej vegetácie a súčasne veľmi blízko najkrajších pláží.

Hotel club LE PALME

novo postavený hotelový komplex sa nachádza v jednej z najkrajších častí ostrova, v Cala Liberotto. Hostia môžu obdivovať krásu bielych pláží, zálivov a priezračného mora. Ideálne miesto pre strávenie pokojnej dovolenky.

Apartmány PADULEDDA

apartmány sa nachádzajú na pokojnom mieste na kopci nad letoviskom Isola Rossa v dedinke Paduledda.

Apartmány MARE BLU

apartmány sú umiestnené vo vilkách, sú ideálnym miestom pre všetkých, ktorí vyhľadávajú pokojnú dovolenku v krásnej prírode a zároveň v blízkosti centra ponúkajúceho širokú škálu služieb.
Ďalších 12 hotelov
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu