Hotel
Informácie
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
  • nočný život v okolí nočný život v okolí
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
Villa Filipović je ideálny dom pre väčšiu skupinu rodín s malými deťmi. Krásna kamienková pláž a kľudné prostredie letoviska Živogošče sú toho zárukou.
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

Villa Filipovič leží na fantastickom mieste iba cca 50 m od krásnej kamienkovej pláže v letovisku Živogošće - Blato na Makarskej riviére. Villa je obklopená borovicovým lesom a pred domom je záhrada. Vedľa domu sa nachádza parkovisko. Najbližší obchod je vzdialený 100 m, pekáreň 30 m, 50 m kaviareň, pizzeria 50 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom vybavené byt. jednotky, zariadená spoločná kuchyňa k použitiu zadarmo s jedálňou, spotreba vody a energií, záverečné upratovanie, posteľná bielizeň, parkovanie pre 1 os. auto/apt. vo dvore. Zvieratá nie sú povolené. Hostia majú k dispozícii 2 veľké terasy, veľkú vybavenú kuchyňu, jedáleň s obývacím priestorom so SAT / TV, v jedálni je internetový kútik s počítačom a pripojenie k internetu. Vybavená kuchyňa (mikrovlnná rúra, 3 sporáky, 2 rúry) je k dispozícii zadaroa. V celom dome je k dispozícii WiFi signál zadarmo.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

klimatizácia - 5 EUR / deň (splatné na mieste), kotvisko pre loď (na vyžiadanie)
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Novo rozdelené na 2 apartmány - 1) apartmán v podkroví pre 4 - 8 os. - (cca 150 m2) - dve 2lôžkové spálne s možnosťou prístelky, obývacia izba, kúpeľňa s WC, kuchynka, veľká terasa 45 m2 s výhľadom na more, klimatizácia (za príplatok - 5 EUR / deň), WiFi pripojenie, SAT/TV, DVD. V obývacej izbe sú dve pohovky, na ktorých môžu spať až 4 osoby; 2) apartmán pre 18 - 20 osôb rozdelený na jednotlivé izby: č. 1 - 2ôžková izba - kúpeľňa / WC, balkón/terasa, vhodná pre osoby so zdravotným postihnutím, č. 2 - 1/3 posteľová izba - kúpeľňa/WC, vhodná pre osoby so zdravotným postihnutím, izba nemá balkón, ale hostia majú k dispozícii spoločnú vonkajšiu terasu so stolmi, nachádzajúcou sa vedľa, č. 3 - 1/2 posteľová izba - kúpeľňa/WC, balkón/terasa, č. 4 - 3-lôžková izba - kúpeľňa/WC, balkón/terasa + prístelka, klimatizácia, č. 5 - 3-lôžková izba - kúpeľňa/WC, balkón/terasa, + prístelka, klimatizácia, č. 6 - 2lôžková izba - kúpeľňa/WC, balkón/terasa, č. 7 - 3-lôžková izba - kúpeľňa/WC, balkón/terasa. Každá izba má rýchlovarnú kanvicu, chladničku, ktorá má chladiaci priestor a mrazničku. Kuchynka a jedáleň pre izby sa nachádza na prízemí. Jednotlivé izby nie je možné rezervovať samostatne.
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: **+

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR