Popis hotela
Termíny a ceny
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Veľmi príjemné štúdiáLjubomira sú vhodné pre tých, ktorým učarovala Makarská riviéra, konkrétne stredisko Tučepi. Ich najväčšou konkurenčnou výhodou je bezprostredná blízkosť pláže a výborná poloha v centre strediska.

Výhody a nevýhody

Obľúbená kapacita našich klientov, výborná poloha.
Stravovanie

Stravovanie

Vlastné. Možnosť dokúpenia večerí, resp. polpenzie v neďalekej reštaurácii Tenis. Raňajky sú podávané formou bufetu, večere – polievka, výber z troch jedál, šalát, dezert. V cene večere je aj jeden nápoj 2 dcl (víno, pivo alebo nealko). Druhá možnosť stravovania je v neďalekej reštaurácii Kaštelet v hoteli Alga – večere, resp. polpenzia formou bufetových stolov, večere sú bez nápojov.
Čítať viac
Poloha

Poloha

V blízkosti hotela Alga a penziónu Biokovo, cca 25 m od okruhliakovej pláže.
Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

Príjemné klimatizované štúdiá s Wi-Fi (zdarma), parkovanie neďaleko penziónu v olivovom hájiku za poplatok.
Čítať viac
Šport a relax

Šport a relax

Vodné športy na pláži, tenisové kurty v blízkom okolí.
Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

štúdiá typu 1/1, 1/2, 1/3 sú vybavené kúpeľňou (sprcha a WC), kuchynským kútom a balkónom. Časť štúdií je orientovaná na more a časť na pohorie Biokovo. 1/1 posteľové štúdio je v podkroví a je tam možnosť jednej prístelky. Na mieste sa platí vratná kaucia 50 € / štúdio / pobyt.
Čítať viac

Poznámky

Miesto na parkovanie (platí sa na mieste)  15 €  / auto / týždeň.Dieťa do 3 r. bez lôžka ZDARMA.V štúdiu 1/3 musia byť 3 platiace osoby.Vratná kaucia 50 € / štúdio / pobyt.
Oficiálne hodnotenie: ***