• novinka v ponuke novinka v ponuke
  • klimatizácia v cene klimatizácia v cene
  • služby all inclusive služby all inclusive
  • vlastná doprava vlastná doprava
Hotel
Informácie
Galéria
Skvelá ponuka – výhodný pomer medzi kvalitou a cenou, výborná kuchyňa, hotel vysokej kvality priamo na pláži, bohatý program zahrňujúci služby all inclusive.
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Stravovanie

Stravovanie

all inclusive
Poloha

Poloha

Obľúbený hotel sa nachádza v západnej časti mestečka Gradac a skladá sa z hotela a depandance, priamo pri kamienkovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Prístup na pláž je po schodoch.
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, reštaurácia, bar, kaviareň, vonkajší bazén so sladkou vodou, sauna, obchod so suvenírmi, bankomat. Všetko využívajú aj klienti ubytovaní v depandancii. Zvieratá nie sú povolené. Hotel ponúka obmedzený počet bezplatných parkovacích miest pred hotelom + strážené parkovisko (5 EUR/deň).
Služby za poplatok

Služby za poplatok

trezor (3 EUR/deň), detská postieľka (3 EUR/deň), internetový kútik, čistiareň, plážový servis, tenisové kurty, potápanie, požičovňa áut, lodí a bicyklov
Ubytovanie

Ubytovanie

hotel: Comfort – 2lôžková izba s možnosťou prístelky alebo family izby orientovanej na morskú stranu, SAT/TV, minibar, telefón, kúpeľňa s WC, fén, balkón, klimatizácia. d
depandancia cca 50 m od hotela: Standard family – 2lôžková izba s možnosťou prístelky alebo 2lôžkovej izby s možnosťou prístelok – rodinná izba, s obyt. miestnosťou s gaučom vhodným pre 2 malé deti, kúpeľňa s WC, SAT/TV, telefón, klimatizácia, balkón. V depandancii odporúčame si priplatiť morskú stranu. Premier – 2lôžková izba s možnosťou prístelky, kúpeľňa/WC, fén, SAT/TV, telefón a balkón, klimatizácia. Izby premier family s 2 lôžkami. a obývacou miestnosťou s gaučom pre 2–6 os. rovnako vybavené ako 2lôžkové izby. Izby v depandancii sú priestrannejšie.
Pre deti

Pre deti

detský bazén, animačný program

Hotel Labineca

0
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu