Hotel
Informácie
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • klimatizácia v cene klimatizácia v cene
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • favourite favourite
Nová moderne vybavená vila v Gradaci uspokojí náročnejších klientov, ktorí hľadajú vyšší komfort ubytovania na Makarskej riviére.
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Zobraziť viac
Pláž

Pláž

cca 150m od kamienkovej pláže
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

moderný dom sa nachádza v strede letoviska Gradac, cca 50 m od centra s obchodmi a reštauráciami, cca 250 m od športového centra, cca 150 m od kamienkovej pláže
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom apartmánov (na 1. a 2. poschodí a v podkroví) s kuchynským kútom, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, parkovanie pre 1 osobné auto/apsrtmán, domáce zvieratá nie sú povolené, WiFi pripojenie zadarmo
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

podkrovie a 2. poschodie: 2 apt. pre 4–6 os. – 2 spálne s manželským lôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a gaučom na rozloženie až pre 2 os., SAT/TV, klimatizácia, kúpeľňa (sprcha/WC), balkón/terasa s morskou stranou, 3 apt. pre 2–4 os. – 1 spálňa s manželským lôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a gaučom na rozloženie až pre 2 os., SAT/TV, klimatizácia, kúpeľňa (sprcha/WC), balkón.
1.–2. poschodie: 3 apt. pre 2–4 os. – 1 spálňa s manželským lôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a gaučom na rozloženie až pre 2 os.,  SAT/TV, klimatizácia, kúpeľňa (sprcha/WC), balkón/terasa, 2 štúdiá pre 2–4 os. – 1 denná miestnosť s manželským lôžkom, s kuchynským kútom a gaučom na rozloženie až pre 2 os., klimatizácia, kúpeľňa (sprcha/WC), balkón/terasa s morskou stranou.
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: ***+

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR