• klimatizácia v cene klimatizácia v cene
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • vlastná doprava vlastná doprava
Hotel
Informácie
Galéria
Omiš je známy svojou rozsiahlou piesočnatou plážou s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je ideálna pre pokojnú rodinnú dovolenku. Kaňon rieky Cetina je naopak zárukou aktívnej dovolenky.
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, za príplatok raňajky, večere
Poloha

Poloha

Dom sa nachádza v letovisku Omiš, cca 900 m od centra a cca 150 m od piesočnatej pláže. Pôvodne pirátske mesto je obklopené vysokými skalami, skrz ktoré sa prebíja rieka Cetina, ktorá tu ústi do mora. Mohutný kaňon láka k prechádzkam aj raftingu na rieke. Osvieženie nájdete v miestnych kaviarňach a reštauráciách. Navštíviť odtiaľ môžete mestá Makarska, Imotski, Dubrovník, Medjugorje alebo protiľahlý ostrov Brač.
Vybavenie

Vybavenie

prenájom s kuchynkou, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, bielizeň, SAT/TV, parkovanie pri dome pre 1 os. auto/apt., klimatizácia (zadarmo), WiFi pripojenie (zadarmo)
Služby za poplatok

Služby za poplatok

domáce zvieratá na vyžiadanie (6 EUR/deň)
Ubytovanie

Ubytovanie

Apartmány sa nachádzajú na 1. poschodí. Štúdio pre 2-3 os. - skladá sa z obytnej miestnosti s kuch. kútom a manželskou posteľou, kúpeľne s WC, balkón, SAT/TV, WiFi pripojenie, klimatizácia.
Apartmán pre 4 os. - 2lôžková spálňa, kuchyňa s jedálňou a manžel. posteľou, kúpeľňa s WC, balkón, umývačka, SAT/TV, WiFi pripojenie, klimatizácia

Apartmány Srdanović

0
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu