Hotel
Informácie
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • novinka v ponuke novinka v ponuke
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • klimatizácia v cene klimatizácia v cene
Nová komfortná vila priamo pri mori a kamienkovej pláži v menšom letovisku Zaostrog na Makarskej riviére, vysoký štandard služieb, ubytovanie vhodné i pre náročnejších klientov.
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravyza príplatok raňajky a večera
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

priamo pri krásnej kamienkovej pláži s pozvoľným vstupom do mora, dotvorená borovicami vytvárajúcimi tieň, čo ocenia najmä rodiny s menšími deťmi, medzi Zaostrogom a Podacou. Krásnu scenériu nad pokojným letoviskom Zaostrog vytvára pohorie Rilić. Cca 800 m od centra Zaostrogu, kde nájdete supermarket, poštu, zmenáreň, niekoľko reštaurácií, barov, požičovňa vodných bicyklov, františkánsky kláštor Panny Marie.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

3poschodová vila s izbami a apartmánmi, na prízemí vily klimatizovaná reštaurácia, kde sa podávajú raňajky a večere, a počas dňa je prístupná ako a la carte a bar. Pred villou je terasa, z ktorej je nádherný výhľad na more a večer na západ slnka nad ostrovom Hvar, WiFi pripojenie zadarmo.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

parkovisko za poplatok (v období 1.7.- 25.8.2016): 5 EUR/deň - splatné na mieste, (v ďalších obdobiach) zadarmo
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Izba pre 2 os. - manželské lôžko, kúpeľňa s WC, balkón na morskú stranu, chladnička. Izba pre 2-3 os. - manželské lôžko, prístelka formou rozkladacieho kresla pre 1 dieťa do 12 rokov, kúpeľňa s WC, balkón na morskú stranu, chladnička. Izba pre 3 os. - manželské lôžko, samostatné lôžko, kúpeľňa s WC, chladnička. Rodinná izba pre 2-4 os. - spálňa s manželským lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím gaučom až pre 2 os., chladnička., kúpeľňa s WC, balkón na morskú stranu. Apt. pre 2-4 os. - spálňa s manželským lôžkom, rozkladací gauč až pre 2 os., prístelka pre 1 os., vybavený kuchynský kút, kúpeľňa s WC, balkón s výhľadom na more. Všetky izby i apt. majú klimatizáciu a SAT/TV.
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR