• WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • domáci miláčikovia povolení domáci miláčikovia povolení
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
Hotel
Informácie
Galéria
Piesočná pláž v Omiši, skvelá cena, tiché prostredie ideálne pre väčšiu rodinu alebo partiu priateľov.
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Poloha

Poloha

Apartmány Mosorka sa nachádzajú v rodinnom dome na veľmi pokojnom mieste s nádherným výhľadom zo záhrady na more. More je vzdialené len 150 m a vzdialenosť k najbližšej kamienkovej pláži je cca 250 m (cesta na pláž vedie po schodoch). Vzdialenosť od centra Omišu je cca 700 m. Apartmány Mosorka sa nachádzajú na prízemí a sú obklopené peknou záhradou, je tu gril pre hostí. WiFi signál zadarmo. Parkovanie je zabezpečené pri dome. Omiš je obľúbeným turistickým cieľom pre rodiny s malými deťmi vďaka piesočnej pláži.
Vybavenie

Vybavenie

prenájom s kuchynkou, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné uprataanie, posteľná bielizeň, parkovanie, vonkajšie posedenie v záhrade, gril
Služby za poplatok

Služby za poplatok

malé domáce zvieratá klimatizácia v apt. pre 2-4 os. (3 EUR/deň - splatné na mieste)
Ubytovanie

Ubytovanie

apt. pre 6-9 os. ** + - 3 spálne (2x dvojlôžková, 1x dvojlôžková), kúpeľňa so sprchou s WC a 1x samostatné WC, kuchyňa s rúrou, jedálenský stôl a pohovka na rozloženie pre 1 os., posedenie v záhradke s vonkajším nábytkom, SAT/TV, práčka, štúdio pre 2 os. ** + - miestnosť s manžel. posteľou, kuchynský kút s chladničkou, stolom a kúpeľňa so sprchou a WC, terasa s vonkajším posedením. Terasa je pokrytá vínnou révou, v lete je tu príjemný chládok, apt. pre 2-4 osoby nový *** - spálňa s manželským lôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom až pre 2 os., kúpeľňa s WC a sprchou, klimatizácia (za príplatok), SAT/TV.

Apartmány Mosorka

0
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu