• vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
Hotel
Informácie
Galéria
Menší rodinný domček umiestnený v srdci pôvodnej dedinky Igrane blízko Živogosce na Makarskej riviére zaručuje pokojné prostredie bez hluku z premávky.
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Poloha

Poloha

Neďaleko od centra tichého menšieho letoviska Igrane, cca 18 km od Makarska, v miernom kopci, čo umožňuje krásny výhľad na okolité ostrovy. Nový rodinný domček s apartmánmi sa nachádza v úzkej slepej uličke, a preto je ubytovanie ideálne pre všetkých, ktorí  milujú ticho a odpočinok. Výhodou sú krásne kamienkové pláže vhodné i pre malé deti. Prechádzkou popri mori sa do dôjsť až do letoviska Živogošče. V Igrane je supermarket, pošta a niekoľko reštaurácií.
Vybavenie

Vybavenie

prenájom apartmánu s kuchynkou, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, klimaizácia, SAT/TV, parkovanie na vyhradenom mieste, WiFi pripojenie, domáce zvieratá nie sú povolené
Služby za poplatok

Služby za poplatok

klimatizácia 5 EUR/deň (splatná na mieste)
Ubytovanie

Ubytovanie

1. poschodie - apt. pre 2-4 osoby - klimatizovaná obytná miestnosť s kuchynským kútom a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželským lôžkom, kúpeľňa s WC a sprchou, na balkón s čiastočným výhľadom na more sa vychádza z obývacej miestnosti, štúdio pre 2 osoby - miestnosť s manželskou posteľou, kuchynský kútik, klimatizácia, kúpeľňa s WC a sprchou, bez balkónu, vonkajšie posedenie na vyhradenom mieste majiteľa cez ulicu (cca 10 m) s výhľadom na more. Apartman aj štúdio je možné je spojiť do jedného apartmánu, ktorý je vhodný pro väčšiu rodinu.
prízemie: apt. pre 2-6 os. - spálňa s manželským lôžkom, 2 postele a gauč na rozkladanie pre 1 dosp. osobu alebo 2 deti, kuchynský kút na terase, kúpeľňa so sprchou a WC, priestranná uzavretá zastrešená terasa.

Apartmány Mornar

0
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu