Hotel
Informácie
Termíny a ceny
21.07. - 28.07.
Vybrať iný termín
Cena
309 € -16%
Žiadne skryté poplatky
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
21.7. - 28.7.2018
7 nocí
28.7. - 4.8.2018
7 nocí
11.8. - 18.8.2018
7 nocí
18.8. - 25.8.2018
7 nocí
25.8. - 1.9.2018
7 nocí
8.9. - 15.9.2018
7 nocí
15.9. - 22.9.2018
7 nocí
Menší rodinný domček umiestnený v srdci pôvodnej dedinky Igrane blízko Živogosce na Makarskej riviére zaručuje pokojné prostredie bez hluku z premávky.
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

neďaleko od centra Igrane, v miernom kopci, vďaka ktorému sa pred vami otvorí krásny výhľad na okolité ostrovy. Nový rodinný domček s apartmánmi sa nachádza v úzkej slepej uličke, a preto je ubytovanie ideálne pre všetkých, ktorí hľadajú pokoj pre odpočinok. Dve ubytovacie jednotky sa nachádzajú na rovnakom poschodí a je možné spojiť ich do jedného apartmánu, ktorý je vhodný pre väčšiu rodinu. Igrane patrí k menším pokojným letoviskám Makarskej riviéry, má krásne kamienková pláže vhodné aj pre malé deti. Prechádzkou pozdĺž mora sa dá dôjsť do letoviska Živogošče. V Igrane je supermarket, pošta a niekoľko reštaurácií. Vzdialenosť od Makarskej riviéry je cca 18 km.

Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom apartmánu s kuchynkou, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, klimaizácia, SAT/TV, parkovanie na vyhradenom mieste, WiFi pripojenie.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

klimatizácia 5 EUR/deň (splatná na mieste)
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

1. poschodie - apt. pre 2-4 osoby - klimatizovaná obytná miestnosť s kuchynským kútom a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželským lôžkom, kúpeľňa s WC a sprchou, na balkón s čiastočným výhľadom na more sa vychádza z obývacej miestnosti, štúdio pre 2 osoby - miestnosť s manželskou posteľou, kuchynský kútik, klimatizácia, kúpeľňa s WC a sprchou, bez balkónu, prízemie: apt. pre 2-6 os. - spálňa s manželským lôžkom, 2 postele a gauč na rozkladanie pre 1 dosp. osobu alebo 2 deti, kuchynský kút na terase, kúpeľňa so sprchou a WC, priestranná uzavretá zastrešená terasa.

Zobraziť viac

Poznámky

Možnosť príchodu každý deň.

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR