Hotel
Informácie
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
Apartmány s prekrásnym výhľadom na more v menej rušnom mieste pre pokojnú dovolenku na Omišskej riviére.
Doprava

Doprava

indvividuálna
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

dom sa nachádza v dedinke Mediči, ktorá leží 10 km južne od letoviska Omiš. Od kamienkovej pláže je vzdialený cca 50 m po schodoch.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom s kuchynkou, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, SAT/TV, klimatizácia v cene, parkovanie pri dome, spoločná vonkajšia záhrada, gril k dispozícii. WiFi pripojenie zadarmo
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

1. poschodie: štúdio pre 2-3 os. - obytná miestnosť s kuch. kútom a manželským lôžkom, možnosť prístelky, kúpeľňa s WC, balkón s výhľadom na more, SAT/TV, klimatizácia v cene. Štúdio pre 2 os. - obytná miestnosť s kuch. kútom a manželským lôžkom, kúpeľňa s WC, balkón s výhľadom na more, SAT/TV, klimatizácia v cene. Apartmán pre 4 os. - spálňa, obývacia izba s kuch. kútom, rozkl. gauč až pre 2 os., kúpeľňa s WC, balkón s výhľadom na more, SAT/TV, klimatizácia v cene.
2. poschodie: štúdio pre 2-3 os. - obytná miestnosť s kuch. kútom a manželským lôžkom, možnosť prístelky, kúpeľňa s WC, balkón s výhľadom na more, SAT/TV, klimatizácia v cene. Štúdio pre 2 os. - obytná miestnosť s kuch. kútom a manželským lôžkom, kúpeľňa s WC, balkón s výhľadom na more, SAT/TV, klimatizácia v cene. Apartmán pre 4 os. - spálňa, obývacia izba s kuch. kútom, rozkl. gauč až pre 2 os., kúpeľňa s WC, balkón s výhľadom na more, SAT/TV, klimatizácia v cene.
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR