• vlastná doprava vlastná doprava
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
Hotel
Informácie
Galéria
Apartmány Grizelj sú vhodné pre rodinnú dovolenku s malými deťmi najmä vďaka štrkovým i pieskovým plážam s pozvoľným vstupom. Výhodná cena za ubytovanie na Omišskej riviére.
Doprava

Doprava

individuálna

Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, za príplatok raňajky, večere
Poloha

Poloha

apartmány sa nachádzajú asi 300 m od piesočnatej pláže a cca 2,5 km od centra Omišu
Vybavenie

Vybavenie

prenájom s kuchynkou, spotreba vody a elekktrickej energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, WiFi pripojenie (zadarmo), parkovanie pre 1 os. auto/apt., záhrada, gril
Služby za poplatok

Služby za poplatok

klimatizácia (cca 5 EUR / deň, splatné na mieste).
Ubytovanie

Ubytovanie

štúdio pre 2 os. s možnosťou prístelky formou rozkl. gauča, kuchynka, kúpeľňa s WC, výhľad more - balkón (2. poschodie) či terasa (prízemie), apt. pre 4-6 os. (prízemie): 2 spálne (2lôžková a 3lôžková s možnosťou prístelky), kuchynka s jedálňou, terasa s výhľadom na more, kúpeľňa s WC, apt. pre 6-9 os. (1. poschodie): dve 2lôžkové spálne, 3lôžková spálňa, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom (až pre 2 os.), kuchynka s jedálňou, kúpeľňa s WC, samostat. WC, práčka, balkón s výhľadom na more, apt. pre 6 os .: 3 spálne (2lôžková spálňa., 1x spálňa s 2 oddelenými lôžkami, 1x rozkladací gauč pre 2 os.), 2 kúpeľne s WC, práčka, kuchynka s jedálňou, umývačka, balkón s výhľadom na more.

Apartmány Grizelj

0
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu