Hotel
Informácie
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • klimatizácia za príplatok klimatizácia za príplatok
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
Apartmánový dom sa nachádza na pokojnom mieste v letovisku Trogir bez väčšieho ruchu, ponúka pre malé deti pekné zázemie na záhrade.
Doprava

Doprava

individuálna
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

polpenzia v hoteli Kairos vzdialenom cca 150 m
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

vila je cca 150 m od mora v pokojnej zóne strediska Seget Donji, pod hlavnou komunikáciou. Malebné mestečko Donji Seget je vzdialené 3 km od centra starého Trogiru, ktorý je možné navštíviť jednak lodným taxíkom alebo pešo promenádou pozdĺž mora.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

v rodinnom dome sú celkom 4 klimatizované apartmány s dostupným WiFi pripojením (zadarmo). Je tu dostatočný počet parkovacích miest.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

klimatizácia (cca 5 EUR/deň - splatné na mieste)
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

vo zvýšenom prízemí nad garážami je apt. pre 4 osoby s možnosťou jednej prístelky, je tu priestranná kuchyňa, dve 2lôžkové spálne, kúpeľňa s WC. Ďalej je na tomto poschodí apt. pre 2 osoby s možnosťou jednej prístelky, s kuchyňou a spálňou s manželskou posteľou, so sociálnym zariadením s WC. Tieto 2 apartmány možno prepojiť otvorením spojovacích dverí na chodbe. K apartmánom prislúcha veľká predelená terasa, ktorá je situovaná na morskú stranu, a ktorú je možné tiež podľa potreby prepojiť. V prvom poschodí domu sú ďalšie 2 apt. pre 4 osoby, každý z nich má zariadenú kuchyňu, kúpeľňu s WC a dve samostatné 2lôžkové spálne a veľký balkón s možnosťou vonkajšieho posedenia s prekrásnym výhľadom na more.
Zobraziť viac
Pre deti

Pre deti

malé ihrisko so šmykľavkou, hojdačkami, pieskoviskom a ďalšími hračkami
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu