Popis hotela
Termíny a ceny
13.07. - 20.07. Vybrať iný termín
-12%
419 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • novinka v ponuke novinka v ponuke
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
Ideálna kapacita pre rodinnú dovolenku - pokojné a priateľské prostredie v blízkosti mora v letovisku Gradac.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Čítať viac
Pláž

Pláž

cca 120 m od kamienkovej pláže
Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy (za príplatok možnosť objednania v hoteli Laguna vzdialenom cca 90 m raňajky, obedy, večere formou bufetu)
Čítať viac
Poloha

Poloha

apartmány Danka sa nachádzajú na skvelom mieste blízko krásnej kamienkovej pláže pri hoteli Laguna a priamo susedia s pavilónmi hotela. Je to na tichom mieste, kde nie je žiadna prevádzka, a preto je kapacita vhodná pre všetkých, ktorí hľadajú kľud. Rodinný dom je umiestnený v miernom svahu, je obklopený ďalšími domčekmi a od kamienkovej pláže je vzdialený cca 120 m.
Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom vkusne a moderne vybavených apt. a štúdií, spotreba energií, pobyt domácich maznáčikov nie je povolený, gril vo dvore, WiFi pripojenie (zadarmo)
Čítať viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

parking na hotelovom parkovisku (cca 5 EUR/deň - splatné na mieste), (klimatizácia - 5 EUR/deň (iba v niektorých apt./st.) - splatné na mieste)
Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apt. pre 2-4 os. sa skladá zo spálne s manžel. lôžkom, dennej miestnosti s kuchyn. kútom a rozkladacím gaučom pre 1-2 os., kúpeľňa so sprchou a WC, SAT/TV, balkón, klimatizácia, štúdio pre 2-4 os. č. 5 na 2. poschodí - veľmi priestranná miestnosť s manžel. lôžkom a s kuchyn. kútom a rozkladacím gaučom pre 1-2 os. (doporučujeme len pre 2 malé deti alebo 1 dosp. os.), kúpeľňa so sprchou a WC, klimatizácia, SAT/TV, veľký balkón, štúdio pre 2 os. - miestnosť s manžel. lôžkom a s kuchyn. kútom, kúpeľňa so sprchou a WC, SAT/TV, balkón, klimatizácia, apt. pre 3-5 os. sa skladá zo spálne s manžel. lôžkom a posteľou, dennej miestnosti s kuchyn. kútom a rozkl. gaučom pre 1-2 os., kúpeľňa so sprchou a WC, SAT / TV, priestranný balkón, klimatizácia
Čítať viac
Oficiálne hodnotenie: ***