Hotel
Informácie
Termíny a ceny
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • novinka v ponuke novinka v ponuke
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
Cena od
119 € -12%
Žiadne skryté poplatky
02.06. - 09.06.2018
Vybrať iný termín

Ideálna kapacita pre rodinnú dovolenku - pokojné a priateľské prostredie v blízkosti mora v letovisku Gradac.
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Zobraziť viac
Pláž

Pláž

cca 120 m od kamienkovej pláže
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

apartmány Danka sa nachádzajú na skvelom mieste blízko krásnej kamienkovej pláže pri hoteli Laguna a priamo susedia s pavilónmi hotela. Je to na tichom mieste, kde nie je žiadna prevádzka, a preto je kapacita vhodná pre všetkých, ktorí hľadajú kľud. Rodinný dom je umiestnený v miernom svahu, je obklopený ďalšími domčekmi a od kamienkovej pláže je vzdialený cca 120 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom vkusne a moderne vybavených apt. a štúdií, spotreba energií, pobyt domácich maznáčikov nie je povolený, gril vo dvore, WiFi pripojenie (zadarmo)
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

parking na hotelovom parkovisku (cca 5 EUR/deň - splatné na mieste), (klimatizácia - 5 EUR/deň (iba v niektorých apt./st.) - splatné na mieste)
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apt. pre 2-4 os. sa skladá zo spálne s manžel. lôžkom, dennej miestnosti s kuchyn. kútom a rozkladacím gaučom pre 1-2 os., kúpeľňa so sprchou a WC, SAT/TV, balkón, (č. 3,4 s klimatizáciou - 2. poschodie, č. 7 bez klimatizácie - 1. p.), štúdio pre 2-4 os. č. 5 na 2. poschodí - veľmi priestranná miestnosť s manžel. lôžkom a s kuchyn. kútom a rozkladacím gaučom pre 1-2 os. (doporučujeme len pre 2 malé deti alebo 1 dosp. os.), kúpeľňa so sprchou a WC, klimatizácia, SAT/TV, veľký balkón, štúdio pre 2 os. - miestnosť s manžel. lôžkom a s kuchyn. kútom, kúpeľňa so sprchou a WC, SAT/TV, balkón. Jedno zo štúdií je vybavené klimatizáciou (č. 6 má klimatizáciu - 2.P., č. 8 nemá klimatizáciu - 1.p.), apt. pre 3-5 os. sa skladá zo spálne s manžel. lôžkom a posteľou, dennej miestnosti s kuchyn. kútom a rozkl. gaučom pre 1-2 os., kúpeľňa so sprchou a WC, SAT / TV, priestranný balkón (klimatizácia nie je k dispozícii - 1. p.).
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu