Hotel
Informácie
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • klimatizácia za príplatok klimatizácia za príplatok
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
Omišská riviéra patrí k obľúbeným turistickým miestam pre rodiny s deťmi i pre aktívnu dovolenku.
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, za príplatok raňajky, večera
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

v letovisku Omiš, cca 150 m od pláže
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom s kuchynkou, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, WiFi  pripojenie zadarmo, parkovanie pre 1 os. auto/apt.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

klimatizácia na vyžiadanie 5 EUR/deň (splatná na mieste), vodné športy na pláži
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

1. poschodie: 3x štúdio apt. pre 2 os. – vybavené obytnou miestnosťou s kuchynským kútom a manželským lôžkom, kúpeľňou s WC, WiFi pripojenie, spoločná terasa s výhľadom na more.
2. poschodie: Apt. pre 2-4 os. – kuchyňa s jedálňou a rozkladacím gaučom až pre 2 osoby, spálňa s 2 lôžkami, kúpeľňa, WC, balkón s výhľadom na more, SAT/TV, WiFi pripojenie. Apt. pre 6 os. menší – kuchyňa s jedálňou, tri 2lôžkové spálne, z nich je jedna priechodná, kúpeľňa, veľká terasa s výhľadom na more, SAT/TV, WiFi pripojenie, Apt. pre 6 - 7 os. väčší - obývacia izba s jedálňou, kuchynský kút, dve 2lôžkové spálne, jedna 3lôžková izba, 2 kúpeľne (s práčkou), velká terasa s výhľadom na more;
3. poschodie: 2x apt. pre 4-5 os. – kuchyňa s jedálňou, dve 2lôžkové spálne, sprcha, WC, balkón s výhľadom na more, SAT/TV, WiFi pripojenie, prístelka v jednej zo spální či v obytnej miestnosti. Přistýlka v jedné z ložnic či v obytné místnosti.
4. poschodie: Apt. pre 4-5 os. - kuchyňa s jedálňou a prístelkou, dve 2lôžkové spálne, sprcha, WC, balkón s výhľadom na more, SAT/TV, WiFi pripojenie
Zobraziť viac

Apartmány Barešič

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu