Hotel
Informácie

Apartmány Apartmány Bane
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Piesková pláž na úpätí hory Mosor, čarovné zákutia rieky Cetiny, pestré južanské trhovisko, kúzelná pirátska pevnosť Mirabela vypínajúca sa nad starým kamenným mestom. Prajete si vychutnať do sýtosti toto úchvatné miesto? Vyberte si Omiš.
Doprava

Doprava

indviduálna
autobusová (z Bratislavy)
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

v pokojnej vilovej štvrti v letovisku Omiš, vzdialenosť od obchodov a centra cca 80 m. Pláž je vzdialená cca 150 m, rovno dole sa prejdete po schodoch. Pláž "roh piesočný" je vzdialená asi 250 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

moderne zariadený byt s vlastným vchodom, s kompletne zariadenou kuchyňou vrátane rúry, spotreba elektrickej energie a vody, posteľná bielizeň, záverečné upratanie, zaistené parkovanie vo dvore - 200 m od domu pre 1 os. auto / apt. Pozn. Domáce zvieratá nie sú povolené.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

vodné športy na pláži, potápanie, požičovňa bicyklov, rafting a kanoe na rieke Cetina
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apt. pre 4-6 os. sa nachádza na 1. poschodí menšieho pavlačového domu s pohľadom na more. V 1. izbe je manžel. posteľ a možnosť prístelky na rozkl. lôžku, TV. V 2. izbe sú 2 oddelené postele, v obývacej izbe je gauč na rozloženie pre 2 malé deti alebo 1 dospelého, SAT/TV, klimatizácia a jedáleň s kuchynským kútom, rúra, kúpeľňa s WC, sprchou aj vaňou, menší balkón na pavlači s výhľadom na hory, WiFi pripojenie zadarmo. Izby majú výhľad na more, z druhej strany je pavlač a na nej vytvorené vonkajšie posedenie s pohľadom na Mosor (hory).
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR