Apartmány a štúdiá Srečko

  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
  • domáci miláčikovia povolení domáci miláčikovia povolení
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
Hotel
Informácie
Galéria
Odporúčame pre rodiny s deťmi a všetkých, ktorí preferujú čisté more a nedotknutú prírodu a skôr menšie letovisko, to všetko ponúka Igrane na Makarskej riviére.
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Pláž

Pláž

cca 60 m od kamienkovej pláže
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Poloha

Poloha

Dom sa nachádza v Igrane, jednom z najmalebnejších miest na Makarskej riviére. Rozsiahla 1,5 km dlhá kamienková pláž a prizanivé klimatické podmienky zaisťujú návštěvníkom pokojnú dovolenku, blahodarný odpočinek a relaxáciu. Apartmánový dom Srečko je cca 60 m od mora, cca 350 m od centra letoviska, v miernom svahu, odkiaĺ je nádherný výhľad na more.
Vybavenie

Vybavenie

prenájom apt. s kuchynkou, spotreba vody a energií, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, parkovanie pre 1 osobné auto/apt.
Služby za poplatok

Služby za poplatok

domáce zvieratá, vodné športy na pláži, potápanie
Ubytovanie

Ubytovanie

prízemie: štúdio pre 2 os. - rozkladacie lôžko v miestnosti s kuchynským a jedálenským kútom, kúpeľňa s WC, SAT/TV, balkón na morskú stranu.
1. poschodie: apt. pre 4 os. - dve 2lôžkové spálne, balkón s nádherným výhľadom na more, zariadená kuchynka v samostatnej chodbičke, kúpeľňa s WC, SAT/TV. Apt. pre 4–5 os. - priestranný apartmán so samostatnou 2lôžkovou spálňou, veľkou obytnou miestnosťou s rozkladacou rohovou sedacou súpravou pre 2 os., možnosť prístelky pre 1 os. V obytnej miestnosti je kuchynský a jedálenský kút, balkón s výhľadom na more, SAT/TV, kúpeľňa s WC

Apartmány a štúdiá Srečko

0
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu