Hotel
Informácie

Apartmány a štúdiá Nastija
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • novinka v ponuke novinka v ponuke
  • domáci miláčikovia povolení domáci miláčikovia povolení
  • vlastná doprava vlastná doprava
Skvelý tip pre rodiny s malými deťmi - nádherné piesčité pláže, možnosť nenáročných či romantických výletov do niekoľkých kúzelných zákutí, ktoré na svojej ceste k moru vytvorila rieka Cetina.
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, za príplatok raňajky priamo v apt. dome
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

apartmánový dom sa nachádza na jednom z najvýhodnejších miest priamo v letovisku Omiš, na úpätí hôr, vzdialený od hluku magistrály, len 50 m od pôvabného Starého mesta s mnohý,i kaviarničkami a cca 200 m od ústia rieky Cetiny do Jadranu. Tu sa rozprestiera prírodná rezervácia Údolie rieky Cetiny, ktorá vám ponúka široké možnosti výletov.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom zariadených apartmánov a štúdií s vybavenou kuchynkou, spotreba vody a energií, posteľná bielizeň, záverečné upratanie, každý apartmán má vlastný vchod, parkovanie pre 1 os. auto/apt., gril za domom
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

domáce zvieratá (5 EUR/deň), možnost ochutnať pravú dalmatskou kuchyňu – "peka" (po dohode s domácími)
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

prízemie: Apartmán č. 1 pre 2–4 osoby: spálňa s manželským lôžkom, kúpeľňa s WC, denná miestnosť s rozkladacím gaučom (vhodný pre 1 dospelú osobu alebo 2 malé deti), vybavená malá kuchynka, SAT/TV, klimatizácia, priestranná terasa s čiastočným výhľadom na more.
1. poschodie: Apartmán č. 2 až pre 6–8 osôb: dve 3lôžkové spálne, denná miestnosť s rozkladacím gaučom (vhodný pre 1 dospelú osobu alebo 2 malé deti), vybavený kuchynský kút, kúpeľňa s WC, SAT/TV, klimatizácia, menší balkón a priestranná terasa s čiastočným výhľadom na more, možnosť prístelky. Apartmán č. 4 až pre 2-4 osoby: umiestnený na priestrannej terase vedľa domu, denná miestnosť s velkým gaučom pre 2 dospelé osoby s kuchynským kútom, menšia izba s manželským lôžkom, koupelna s WC, SAT/TV, klimatizácia, priestranná terasa s čiastočným výhľadom na more.
2. poschodie: štúdio č. 5 pre 4 osoby - denná miestnosť s kuchynským kútom, manželským lôžkom, posteľou a rozkladacím gaučom pre 1 dospelú osobu, kúpeľňa s WC, SAT/TV, klimatizácia, balkón s výhľadom na moreApartmán č. 6 až pro 3–4 osoby: veľká 3lôžková spálňa s možnosťou rozkladacej prístelky, kuchynka s jedálenským kútom, kúpeľňa s WC, SAT/TV, klimatizácia, vonkajša terasa z boku domu prístupná cez spoločnú chodbu s výhľadom na more. Apartmán č. 7 pre 4 osoby - 2lôžková spálňa, denná miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 2 dospelé osoby, SAT/TV, klimatizácia, kúpeľňa s WC, balkon s čiastočným výhľadom na more, možnosť prístelky. štúdio č. 8 až pre 3–4 osoby - miestnosť s manželským lôžkom, posteľou, s rozkladacím lôžkom pre 1 osobu, kuchynský kút, kúpeľňa s WC, SAT/TV, klimatizácia, balkón s výhľadom na more.
podkrovie: nové luxusne zariadené apartmány - Apartmán č. 9 pre až 2–4 osoby (nový): 2lôžková spálňa, denná miestnosť s veľkým gaučom pre 1 dospelú osobu alebo 2 deti a kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, SAT/TV, klimatizácia, balkón s nádherným výhľadom na more. Apartmán č. 10 pre 5 osob (nový): dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s gaučom pre 1 dospelú osobu a kuchynským kútom, SAT/TV, klimatizácia, kúpeľňa s WC, priestranná terasa s nádherným výhľadom na more
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: ***

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR